TEPPICH ANKAUF : Antika Halı Satmak

teppich expert
teppich expert

TEPPICH ANKAUF – Antika halı satmak – bu kadar kolay ve hızlı. Halı satın alma Kim bilmiyor? Bir halıyı miras alırsınız ve ilk bakışta ne tür bir mücevher olduğunu anlamazsınız. Benim durumumda böyleydi. Çünkü bana bu tür iki halı hediye edildi, ama ihtiyacım olan yeri bulamayacağımı biliyordum. Bu nedenle sadece bir satış mümkündü. Uzun bir aramanın ardından sattım ve onlarla iletişime geçtim. Daha sonra bunların antika halılar olduğunu fark ettim. Yine de Carpet Export’da satış yapmanın ne kadar kolay ve hızlı olduğu konusundaki tecrübelerimi anlatmak isterim.

Temas kurulması


Hiçbir halı diğerine benzemez, her halı farklıdır. Bazı halılar değerli ve çok eskidir, bazıları antika görünebilir, ancak değildir. Bu nedenle halının değerini belirlemek mesleki yeterlilik gerektirir. Aradığımı gerçekten kendim bulamadığım için Carpet Export çalışanları ile iletişime geçtim. Bir yandan fotoğraf çektim ve e-posta ile gönderdim, diğer yandan da çalışanla telefonda özellikleri tartıştım. Gerçek bir otantik antika halı anlamına gelen özellikler. Aslında bu süreç çok basitti ve halılarımın gerçek değerini belirlemem için ilk telefon görüşmesinde bana doğrudan, yetkin bir yardım verildi.

Satış

Halımın değeri çok aşamalı bir değerlendirme süreci kullanılarak belirlendi. Halılarımın değerini https://teppich-expert.de/ adresinde öğrendikten sonra antika halılarımı satmaya karar verdim. Gerçek satış süreci de hızlı ve kolaydı. Halıları büyük bir paket halinde paketledim ve Halı İhracat’a gönderdim. Son inceleme ve kalite kontrolün ardından benimle iletişime geçildi ve para transfer edildi. Halı satmanın bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim. Gerçek değerleme sürecinden satış sürecine kadar her şey sorunsuz ve harika bir şekilde gerçekleşti.

Kuşkusuz, halı satın almak ve antika halılarınızı satmak günlük bir şey değil. Buna göre ilk saniyede bunalmıştım. Halılarıma yetecek kadar alır mıyım? Satın almak kolay mı? Başlangıçta tüm bunlar ve daha fazla soru bana eşlik etti. Halı İhracatının yetkinliği ve hızlı işlemesi sayesinde, her türlü korku ve belirsizlikten hızlı bir şekilde kurtuldum. Yani halılarım artık emin ellerde ve yerlerini buldular.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar