Operatörler: Bedava İnternet Paketleri Dağıtmaya Devam Ediyor

bedava internet paketleri
bedava internet paketleri

İnternet paketlerinde 2020 yılının sonuna yaklaşırken GSM firmaları mevcut abonelerini memnun etmek ve yeni aboneler kazanmak için bedava internet paketleri kampanyalarıyla rekabeti kızıştırdı. GSM firmaları faturalı-faturasız bütün müşterileri için bedava internet paketlerini geliştirmeye çalışıyor. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom müşterileri için bedava internet paketi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Sadece başvuru da bulunarak bedava internet paketlerine sahip olabilir ve internet keyfini ışık hızıyla sürebilirsiniz.


Müşteri memnuniyetini önemseyen GSM firmaları pandemi sürecinde de müşterilerine destek sağlamaya çalışıyor. Gelişen teknolojiler sayesinde internet kullanım alanları artarken bu artış pandemi yüzünden evde kalmak zorunda olan insanların internetle daha fazla vakit geçirmesiyle zirve yapmış durumda. En ufak ücret ödemeden, faturalara yansımadan bedava GB’lara sahip olmak için bu paketlere katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom internet kampanyaları ; 4.5 G ile 30 GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanabilmek için müşteriler ilk önce 3 G sim kartlarını ücretsiz olarak 4.5 G sim kartlarla değiştirmelidir.

Yeni sim kartı aktif hale geldikten sonra ‘4.5 G 30 GB’ yazıp 5555 sms göndererek kampanyadan faydalanabilir. Ayrıca online işlemlere giriş yapıldıktan sonra ‘Sil Süpür’ uygulamasıyla 2 GB internete kadar kazanma imkanı var.Vodafone internet kampanyaları; ‘ Vodafone Yanımda’ uygulamasını Vodafone mağazalarından indirerek internet kazanılıyor. Haftalık kullanım için 5 GB sunulan internet kampanyası uygulamayı indirdikten sonra hatta aktifleştiriliyor. Play Store’da Vodafone Self Servis uygulamasını indirerek anında internet paketiniz hattınıza tanımlanıyor. Vodafone E-Fatura ‘ya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone kullanıcılarına 15 gün geçerli 1 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri, hem faturalı hem de faturasız Turkcell müşterilerini mutlu etmeye çalışıyor. Sistemde şu ana kadar birçok bedava internet kampanyası aktif durumda. Turkcell bedava internet için sistemde bulunan kampanyalardan size uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Salla Kazan

Turkcell dijital operatör üzerinden haftanın bir günü salla kazan işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Minimum hediye 1 GB internet, dakika, sms ya da sosyal medya internet paketi kazandıran Salla Kazan kampanyası sayesinde kesintisiz internet kampanyasını sağlayabilirsiniz.

  • BİP 1 GB Kampanyası

BİP uygulamasında gerçekleştirilen yarışmaya katılarak 1 GB  bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları eğer BİP uygulamasını ilk kez indiriyorlarsa 1 GB bedava internet paketi hatlarına tanımlanacaktır. BİP uygulamasını yeni kullanan müşteriler ARTI 1 GB BİP yazarak 2222 SMS göndermeleri durumunda da bedava internet paketini aktifleştirmiş olacaklardır.

  • Rahat Hediye Fırsatı 1 GB Kampanyası

Rahat tarifede abonelikleri bulunan Turkcell müşterileri tarafından kazanılan bu kampanyayla birlikte pakete ek 1 GB internet aktif olmaktadır.

  • Turkcell Bedava İnternet Kazanma 

Turkcell Platinum tarifesine kayıtlı müşteriler her doğum günlerinde hatlarına 24 saat geçerli 1 GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır.

  • Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası

26 yaş altındaki gençlerin abone oldukları GNÇ tarifesine göre haftada 2 kez faydalanabilecekleri Çatlat kampanyasında, GNÇ  uygulamasında yumurtayı çatlatarak Turkcell bedava internet hediyesine sahip olunuyor.

  • Paycell ile Fatura Ödemelerine 3 GB Bedava İnternet

Paycell mobil uygulamasını kullanarak ilk fatura ödemenize 1 GB, ikinci fatura ödemenizeyse 2 GB bedava internet kazanma imkanını yakalayabiliyorsunuz. Kampanyaya katılım sağlamak için ‘PAYCELL FATURA’ yazarak 5955′ e ücretsiz sms gönderdikten sonra fatura ödemenizi yapmanız gerekmektedir.

  • Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GSM firması hedefine ulaşabilmek için müşterilerine ‘ Dergilik’ uygulamasında kullanmak üzere Turkcell bedava internet hediyesi vermektedir.

  • Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Yaani arama motorunu kullanan Turkcell kullanıcıları uygulamayı ilk indirdikleri 10 gün içerisinde 20 kez Yaani araması yaparak 1 GB bedava internet kazanabiliyor.

GSM firmalarını, her geçen gün karşı karşıya getiren bedava internet paketleri kampanyaları uzun süre gündem olacak gibi gözüküyor. Özellikle Turkcell ve Vodafone GSM firmalarının bedava internet paketleri konusunda  yeni kampanyalar düzenleyerek bu kategoriyi bir tık daha yükseğe çıkarılacağı düşünülüyor.

Kaynak: https://internetpaketleri.com


sohbet

Feza.Net

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar