Youtuber Kerim Demir Ne Kadar Kazanıyor?

Kerim Demir Kimdir
Kerim Demir Kimdir

Kerim Demir, 2014 yılından bugüne dayanan Youtuber kariyerinde yıllardır eğitim türünde videolar hazırlayan bir kişidir. 2002 doğumlu olan Youtuber tarafından çekilen yüzlerce video, yüz binlerce takipçiye erişilmesini sağlamıştır. Bazı videolarında, aylık ve yıllık kazancıyla ilgili açıklamalar yapması, gençler için idol haline gelmesinin en önemli nedenlerinden biri olmuştur.

Kerim Demir Kimdir ?


Kerim Demir, 2014 yılında Youtube üzerinden videolar yayınlamaya başlayan Türk Youtuber’dir. 2002 doğumlu olan Demir, Gaziosmanpaşa Ortaokulu’nda eğitimini tamamlamıştır. Fatih Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Bilişim Teknolojileri bölümünü okumaya başlayan Demir, bu süreçte Youtube üzerinden çalışmalarını sürdürmüştür. Reklamcılıkla ve sosyal medyayla arasının iyi olması, internetten binlerce kişiye erişilebilecek eğitim videoları çekmesini sağlamıştır. Çektiği videoların eğitim türünde olması ve internetten para kazanma, içerik oluşturmayla ilgili bir yapıya sahip olması, binlerce kişinin dikkatini çekiyor.

Youtube Kerim Demir Kanalının Videoları

Youtube üzerinden sosyal medya, Youtube ve sponsorlu reklamlı montaj içerikleriyle herkes tarafından merak edilen konularda videolar çekiyor. Eğlenceli ve eğitime ağırlık verilen her bir içeriği Youtube üzerinden Kerim Demir araması yaparak izleme imkanına sahipsiniz. Pasif gelir hakkında merak edilenler, Youtube videosu çekilerek nasıl para kazanılabileceği ve kazancın nasıl arttırılabileceğiyle ilgili detaylara videolarında yer veriyor. Merak ettiklerinizi Instagram hesabı üzerinden sorabileceğinizi belirten Demir, eğitim setlerini ve videolarını, kanalını ziyaret eden herkes tarafından izlenebilecek şekilde yayınlamıştır.

Kerim Demir Ne Kadar Kazanıyor ?

Kerim Demir videolarında yer verilen kazanç bilgileri, Youtube kurallarına uygun bir şekilde paylaşılmıştır. Takipçilerine para kazanma taktikleri veren, montaj programları ve içerik hazırlama taktiklerini paylaşan Demir, yıllardır istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Sosyal medyada, eğitim setleriyle ve Youtube kanalıyla adını duyurmuş olan Demir, aylık 30 bin Türk Lirası’na ulaşan kazancıyla, eğitim kanalları arasında en büyüklerinden biri olmuştur.

Sadece video izlenmelerinden değil, oluşturulan içerikler esnasında sponsorlu reklamlarla ilgili anlaşmalarının da dahil olduğu bir tutar olması dikkat çekiyor. Youtube hesabı kurmak isteyenlere, yapılması gereken her detayı anlatan bir isim olması, herkes tarafından ilgi görebilecek eğitim setleri hazırlamasından kaynaklanıyor.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar