Kolay YouTube mp3 Dönüştürücü

Kolay YouTube mp3 Dönüştürücü
Kolay YouTube mp3 Dönüştürücü
Abone Ol  


YouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ formatına dönüştürmeniz mümkün. mp3 bul ya da mp3 ara diye arattığınızda, sonuçlarda FLVTO’yu mutlaka denemelisiniz. mp3 bul ya da mp4 ara dediğinizde kaşınıza çıkacak her bağlantıya tıklamadan önce bu yazımızı okuyunuz!

Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak.

YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde .mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp3 oynatıcısında, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay.

Gerçek şu ki, YouTube’u MP3’e dönüştürmek her zaman aynıdır. Bir uygulama dosya türünü dönüştürür ve MP3’ünüz aktarılan YouTube videosunun ses bileşenidir.

Gerçek bir başarı damgası ses kalitesidir. Ne yazık ki, yukarıda belirtilen dosya türü dönüştürmesinde tüm uygulamalar harika değildir. Bazıları, sonuç olarak aldığınız MP3’lerin oldukça kalitesiz olduğu bir durum yaratır; bu, bir YouTube videosunu MP3 formatına aktarmanın amacı değildir.

Bir YouTube videosunu MP3 biçimine aktarmak istediğinizde, bir ses parçasını kaydetme olasılığınız yüksektir. Anlıyoruz; tonlarca YouTube videosunun harika müzikleri veya film müzikleri var, neden bunları kaydetmek istemeyesiniz?

YouTube’u MP3’e dönüştürmek için bazı yazılımlar, özellikle iyi bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü uygulaması gerekir. Bu makalede, YouTube’u MP3’e nasıl dönüştüreceğinizi, YouTube sesini nasıl indireceğinizi göstereceğiz ve seveceğinizi düşündüğümüz ücretsiz bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücüyü vurgulayacağız.

YouTube mp3 Dönüştürücü ne işe yarıyor?

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz.

Her işletim sisteminde çalışır?

YouTube mp3 indirme sitesi, diğer formatlarda dosya sahibi olmak isteyen her kullanıcıya hitap etmek için çaba gösteriyor. YouTube dönüştürücü, Linux, MacOS ve Windows işletim sistemlerinde kusursuz çalışır. Tek yapmanız gereken, Videonun URL’sini yapıştırmak ve masaüstünüze indirilen yüksek kaliteli video ve şarkıların keyfini sürmek!

YouTube Müzik Videoları MP3 Dosyasına Nasıl Dönüştürülür?

YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer!

Dilediğiniz Video URL’sini Kopyalayın

Öncelikle, YouTube’a girmeniz ve indirmek istediğiniz videoyu seçmeniz gerekecek. Ardından, aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde video bağlantısını kopyalayın.

Sitedeki indirme alanına bağlantıyı yapıştırın

Sonrasında, FLVTO dönüştürme sitesini açın ve çevrimdışı dinlemek istediğiniz videoya ya da çalma listesine ait kopyalamış olduğunuz URL’yi buraya yapıştırın.

Dönüştürme sürecini başlatmak için ‘mp3’ butonuna tıklayın

YouTube’dan bir müzik videosunu indirmek genellikle en fazla 20 saniye sürer. Sunucu aşırı yüklenmişse veya İnternet bağlantısı video dönüştürülemeyecek kadar yavaşsa, bu durumda işlem 2-3 dakika kadar sürebilir.

İndirin!

Son adım! Tek yapmanız gereken «İndir» butonuna tıklamak ve MP3 dosyanızı doğrudan cihazınıza indirmek.  Ücretsiz YouTube İndirme Aracının keyfini çıkarın!

Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmetle YouTube videoları aşağıdaki formatlara kolayca dönüştürülebiliyor:

 • mp3
 • mp4
 • mp4 HD
 • avi
 • avi HD

itubemp3 ile Çevrimiçi Youtube mp3 Dönüştür

itunemp3 çevirimiçi sitesiyle Youtube Dönüştürücü sitesini inceleyelim. Youtube videolarını indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, her türlü videoyu en iyi ses kalitesiyle ücretsiz olarak MP3 formatına dönüştürün. Bedava ve sınırsız, mp3 çeviricimiz bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve konsol ile uyumludur.

Kullanıcı dostu ve abonelik olmadan beklemenize gerek yok. Müziği Youtube’dan indirmek için herhangi bir yazılım veya eklenti gerekmez. Yapmanız gereken tek şey itubemp3 sitesini ziyaret etmek ve indirmek istediğiniz videonun linkini adres satırına yapıştırmak.

En hızlı mp3 YouTube çevirici olarak İtalyanca ‘Convertitore YouTube MP3‘ diyoruz ve kullanabileceğiniz bu sitedeki tüm işlemler ücretsizdir ve işin en güzelim karşınıza hiçbir reklam çıkmayacak.

AnyTrans

 • Mac’inizde AnyTrans’ı açın ve medya indirici bölümüne gidin.
 • Dosya indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girin ve Mac’inizin klavyesinde “enter” tuşuna basın.
 • İstediğiniz medya indirme türünü seçin ve mavi renkli ‘indir’ simgesini seçin

AnyTrans, iPhone’unuz için harika bir indirme ve yedekleme yöneticisidir ve iTunes’un kaldığı yerden devam eder. Mac’ten Android cihazınıza aktarmak istiyorsanız AnyTrans’ın Android sürümü de var .

Tüm gereken bu! İndirme işleminin AnyTrans uygulamasının kendisine kaydedileceğini unutmayın. Dosya aktarımını kolaylaştırmak için bunu yapar; tüm medya uygulamada ise, onu aramaya gitmek gerekmez!

Folx

Yukarıda listelenen her yöntemle videoları tek tek indirmeniz gerekir. Birkaçını indiriyorsanız sorun yok, ancak belki de yeni bir favori sanatçının YouTube kanalında tökezlediniz ve hepsini indirmek istiyorsunuz.

Belki de dinlemek istediğiniz favori bir YouTube şovunuz var. Durum ne olursa olsun, her yeni indirme işlemini manuel olarak yapmak zorunda kalmadan YouTube videolarının toplu indirmelerini yönetmek için gerçekten akıllı bir yol bulduk. Folx kendisini “internetten Mac’inize bir şey indirmenin en kolay yolu” olarak faturalandırıyor ve bu yanlış değil! Folx, her türlü dosya için yıldırım hızında indirme özelliklerine sahiptir. İnternetten bireysel müzik parçalarını indirebilir, YouTube’dan indirebilir, ne istersen!

Hepsinden iyisi, Folx indirmeleri planlamanızı sağlar. Bu, YouTube’dan bir ton dosya indirmek istediğiniz zamanlar için kesinlikle mükemmeldir, çünkü Folx’i bir gecede veya başka nedenlerle bilgisayardan uzaktayken indirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Folx ile mp3 indirmeye programlanmış bir YouTube’u nasıl başlatacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Folx’i açın. Menü çubuğundan Folx> Tercihler’i seçin.
 • ‘Zamanlayıcı’yı seçin
 • İndirmelerinizin gerçekleşmesini istediğiniz gündüz / gece saatini seçin. (Uygun renk döşemesini kullandığınızdan emin olun; dosyaların indirilmesini istediğiniz sürenin ‘indirme’ döşeme rengini kullanmasını istersiniz.)
 • Ana Folx penceresinde, ses kaynağınız olarak kullanmak istediğiniz videonun URL’sini girin ve Mac klavyenizdeki ‘enter’ düğmesini tıklayın.
 • Sonraki açılan pencerede, ‘başlat’ altında ‘zamanlanmış’ seçeneğini seçin
 • ‘Kalite’ açılır menüsünden ‘ses’i seçin
 • ‘Tamam’ı tıklayın
 • Şimdi indirmeleriniz Folx kuyruğunda ‘planlanmış’ olarak görünecek.

Folx’i en azından arka planda açık, aktif tutmanız gerektiğini unutmayın. Uygulama kapalıysa indirme işlemi başlamayabilir. Ayrıca indirmek istediğiniz her parçayı tek tek programlamanız gerekir.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar