TÜBİTAK 23 Personel Alımı Yapacak

tubitak bilgem
tubitak bilgem

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) bünyesinde görev yapmak üzere 23 personel alınacak. Alınacak personellerin, Araştırmacı Ar-Ge departmanında oldukları öğrenildi. Personel ilanının son başvuru tarihi 27.01. 2021 olarak açıklandı. Başvuruya ilişkin tüm detaylar TÜBİTAK’ın resmi internet sitesinde yer alıyor.


İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

İlana başvuruda bulunmak için “www.bilgem.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuruların en geç 27/01/2021 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Başvurular, ilan referans kodu üzerinden değerlendirilecektir. Adaylar, iş başvuru sisteminden ilan referans kodunu seçerek başvuruda bulunabileceklerdir. Referans kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bir aday en fazla 1 (bir) pozisyona başvuru yapabilecektir.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar