TCDD Taşımacılık İşçi Alımı Sözlü Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi

tcdd tasimacilik isci alimi sozlu sinava girmeye hak kazananlarin listesi
tcdd tasimacilik isci alimi sozlu sinava girmeye hak kazananlarin listesi

TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerine çeşitli unvanlarda alınacak işçi personel için sözlü sınava girmeye hak kazananların listesiTCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerine çeşitli unvanlarda alınacak işçi personel için evrak teslim süreci tamamlanmıştır.

Evrak teslim süreci sonunda sözlü sınava girmeye hak kazananların listesini görmek için TIKLAYINIZ

NOT:

1)“Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Bölümü” Yüksek Öğrenim Kurumunun 27.12.2017 tarih ve 88901 sayılı yazısına göre “Elektrik Bölümüne” eşdeğer kabul edilmemektedir.

2) Otomotiv Bölümü, Vagon İmal ve Tamircisi sanat kolunda (İŞKUR unvanı: Nezaretçi ve Ustabaşı) istihdam edilecek adaylardan istenen bölümlerden değildir.

3) Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü (İŞKUR unvanı: Vinç Operatörü) adaylarından hem C hem G ehliyet sahibi olması istenmektedir. Sadece C veya sadece G ehliyete sahip olmak sınava girebilme hakkını kazanmak için yeterli değildir.

Sınava girme hakkı kazanamayan adaylar 08.03.2021 mesai bitimine kadar 0312 309 13 85 numaralı faks numarasına imzalanmış dilekçe ile başvuru yapacaklardır.

Evrak teslim etmediği için sınava girme hakkı kazanamayan adaylar itiraz edeceklerse, dilekçe ekinde evrakın postayla belirtilen tarihler arasında gönderildiğini gösterir çıktıyı ekleyeceklerdir.

Ehliyeti uygun olmadığı için sınava girme hakkı kazanamayan adaylar itiraz edeceklerse, ehliyet türünü dilekçe ekinde göstereceklerdir. (c ve g olduğunu)

İtirazlar sonucunda sözlü sınava girmeye hak kazanan aday listesinde değişiklik olması durumunda yeni sonuçlar 19.03.2021 tarihinde ilan edilecektir.

Adaylara ayrıca tebligat gönderilmeyecektir.

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar