Bursa’ya Otobüs Aktarmalı Hızlı Tren Seferleri Başlıyor

bursaya otobus aktarmali hizli tren seferleri basladi
bursaya otobus aktarmali hizli tren seferleri basladi

Ankara-Eskişehir-Bursa ve Konya-Eskişehir-Bursa arası otobüs bağlantılı YHT seferleri 10 Mart 2021 tarihinden itibaren başlıyor. Ayrıca abonman biletler de tekrar satışa sunuldu. Yolcular, Eskişehir’den Bursa’ya ya da Bursa’dan Eskişehir’e otobüs biletlerini, anlaşmalı otobüs işletmesinden satın alabilecek. Böylece, Bursa’dan Eskişehir üzerinden Ankara ve Konya’ya önce otobüs, ardından hızlı trenle seyahat mümkün olacak.Eskişehir-Bursa arası otobüs bağlantılı YHT seferleri 10 Mart 2021 tarihinden itibaren başlıyor. Ankara-Eskişehir-Bursa arası 3 gidiş 3 geliş, Konya-Eskişehir-Bursa arası 2 gidiş 2 geliş olmak üzere günde toplam 10 sefer otobüs bağlantılı olarak yapılacak. Ayrıca 10 Mart’ta başlayacak otobüs bağlantılı seferlerin biletleri bugünden itibaren satışa sunuldu.

Covid-19 salgını nedeniyle satışına ara verilen abonman biletler ise tekrar satışa çıktı. 15-20 ve 30 biniş hakkı veren paketlerde farklı indirim oranları ile ekonomik seyahat olanakları sunuluyor.

Salgınla mücadele kapsamında bilet satışları, 5 gün öncesinden yapılıyordu. Biletler, hafta başından bu yana seyahat gününden 15 gün öncesinde satışa sunuluyor.

Şimdi gözler, 2020 yılının Mart ayından bu yana sefer yapmayan bölgesel ve ana hat trenlere çevrildi. Bölgesel trenlerin, salgının ve hastalığın izleyeceği seyre göre bu ayın ikinci yarısında yeniden hizmete sunulabileceği ifade ediliyor.

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar