Ücretsiz Shutterstock Fotoğrafları İndirmek için İpuçları

stocksbunny
stocksbunny

Ücretsiz Shutterstock görselleri, telifsiz görseller, videolar ve ücretsiz stok görseller için en iyi kaynaklardan biri olarak kabul edilir. Shutterstock, grafik tasarımcılarına, kreatif direktörlere, web geliştiricilerine ve çok daha fazlasına grafiksel ihtiyaçlarını karşılamalarında yardımcı olur. Ancak, bir görüntüyü indirmenin çok önemli olduğu ve indiremediğimizde çok fazla hayal kırıklığı yaşanıyor. Bu yüzden bugün, ücretsiz shutterstock görsellerinin nasıl indirileceği ve shutterstock görsellerinin filigran olmadan nasıl indirileceği konusunda bazı püf noktaları paylaşacağız.Stok görsel indiricisine ihtiyacınız var mı? Gorilla Stocksbunny dileklerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

stocksbunny
stocksbunny

Ücretsiz Shutterstock Görselleri

Shutterstock, dünya çapında çeşitli işletmelere yüksek kaliteli fotoğraflar, vektörler, illüstrasyonlar, videolar ve müzik sağlar. Shutterstock, her hafta yüz binlerce yaratıcı varlık ekler ve 1 milyondan fazla kişi buna katkıda bulunur. Günümüzde 330 milyondan fazla görsel, 50 milyon editoryal görsel ve 18 milyon video klibi mevcuttur. Ücretsiz Shutterstock görselleri, piyasadaki en popüler stok fotoğraf ajanslarıdır. On yılı aşkın bir süredir iş dünyasında, stok fotoğraf aboneliğinin öncüleri ve tartışmasız web’deki en büyük telifsiz fotoğraf koleksiyonunun sahipleri.

Shutterstock Ücretsiz İndirme Trick

Google’ı kullanarak Shutterstock ücretsiz indirme hilesi için şu adımları izleyin:
Öncelikle, Shutterstock.com gibi resmi Shutterstock web sitesini açın ve ardından istediğiniz herhangi bir görseli açın. İkinci olarak, görsele sağ tıklayın ve ardından Google’da görsel ara seçeneğini göreceksiniz. Bundan sonra, Google size Shutterstock resimlerine görsel olarak benzer görseller ve farklı web sitelerinde bulunan tam olarak aynı görseli gösterecektir. Son olarak, herhangi bir görüntüyü indirebilirsiniz, ancak HD veya tam olarak aynı görüntüyü alacağınızdan emin değilsiniz.

Yukarıdaki numarayı kullanmanın her görselde işe yaramadığını belirtmek iyidir, eğer birisi zaten görsel satın alıp web sitesine yerleştirmişse işe yarar. Bu nedenle, yeni olmayan popüler Shutterstock görsellerini indirebileceğiniz anlamına gelir. Yeni resimler, birisi satın alıp katıştırırsa Google kullanılarak indirilebilir. Shutterstock görsellerinin% 60’ından fazlası, özellikle iş ve arka plan kategorisinde Google’da ücretsiz olarak mevcuttur.

shutterstock

Filigransız Shutterstock Görsellerini Ücretsiz İndirin

Shutterstock filigranı, görsellerdeki açık beyaz veya şeffaf noktadır. Aslında filigran, büyük bir şeffaflıkla bir görüntünün üzerine eklenen bir mesajdır. Fotoğrafçı haklarını korumak için fotoğraflara filigran eklenir. Ancak, koruduğu görüntünün vizyonunu kesintiye uğratmadan veya engellemeden Shutterstock’u filigran olmadan ücretsiz olarak indirmek mümkündür.

Burada, shutterstock görsellerinin filigran olmadan nasıl indirileceğini öğretmek için iki yazılım tanıtıldı. Apowesoft Filigran Temizleyici, küçük bir indirme ile ücretsiz bir filigran temizleyici sunar. Windows Vista, 10, 8 ve 7’yi destekler. Apowesoft yazılımının önemli özellikleri şunlardır: sürükle ve bırak özelliği mümkündür, toplu işlem yapılabilir ve son olarak birden fazla fotoğraf formatını destekler.

Gettig shutterstock’u filigran olmadan ücretsiz indirmek için kullanışlı olan diğer yazılım Wondershare Fotophire‘dır. Yalnızca deneme sürümüne erişmek istiyorsanız, bu yazılım ücretsiz olarak indirilebilir. Ücretli seçenek 49.99 $ ile 79.99 $ arasında değişmektedir. Wondershare Fotophire, Windows 10, 8, 7, Vista ve XP sürümleriyle çalışacaktır. Toplu işlemeye izin vererek, filigranları fotoğraflardan çok daha hızlı kaldırma görevini gerçekleştirir. Dahası, çeşitli fotoğraf formatlarını destekler.

Shutterstock Stocksbunny Hakkında

Shutterstock stocksbunny, ücretsiz shutterstock görsellerini filigran olmadan indirebileceğiniz başka bir araçtır. Shutterstock resimlerini elde etmek için, stocksbunny ve Shutterstock’u açarak herhangi bir görselde arama yapmalısınız. Ardından URL’yi kopyalayın ve stocksbunny‘ye yapıştırın ve Oluştur bağlantısını tıklayın. Son olarak, birkaç saniye bekleyin, üzerine bir indirme düğmesi tıklandığını göreceksiniz, görüntünüz şimdi sağda görünecek, o görüntüye tıklayın ve bilgisayarınıza kaydeder.

Son söz,

Umarım ücretsiz shutterstock görsellerini indirmek için bahsedilen yöntemleri beğenmişsinizdir. Kalite, güvenilirlik, çeşitlilik ve iyi fiyatlar istiyorsanız Shutterstock’un keşfetmeye değer olduğunu fark etmekte fayda var. in stocksbunny, Shutterstock görsellerini, Getty görsellerini, Adobe hisse senetlerini ve daha fazlasını yalnızca 0,35 $ ‘dan başlayan çok uygun fiyatlarla indirmenize izin vermek için hizmetinizde.

Armin

Rail Industry Show 2020

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar