İran Nakliyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

sayginlar nakliyat
sayginlar nakliyat

İran’dan bahsedecek olursak Orta Doğu ülkelerinden olan İran, Türkiye ile kara sınırı olan bir ülkedir. Ülke güneyinde Basra Körfezi ve Umman Körfezi yer alırken kuzeyde Hazar Denizi yer almaktadır. İran’ın kara sınırı olan ülkeler arasında Ermenistan, Irak, Pakistan, Afganistan gibi ülkeler yer almaktadır. İran, ticari açıdan önemli bir ülkedir. Aynı zamanda İran ve Türkiye arasında standart nakliye işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bazı Limanlarından Kuveyt, Katar, Dubai, Oman, Yemen gibi körfez ülkelerinede Denizyolu ile Roro taşımacılık yapabiliyoruz.Türkiye ve İran arasında gerçekleştirilen nakliye işlemlerinde bazı izin ve belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Yurt dışı taşımacılığı için gerekli olan bu izin ve belgelerin tamamlanması nakliye firmalarının sorumlulukları arasındadır. İran nakliyat alanında hizmet veren Saygınlar Nakliyat, sektörde kazandığı bilgi ve birikimler doğrultusunda gerekli izin ve belgeleri tamamlayarak süreci en doğru şekilde yönetmektedir.

İran Nakliyat İçin Kullanılan Araçlar

Tahran nakliye işlemlerinde özel taşıma araçları kullanılmaktadır. Kullanılan taşıma aracı sayesinde eşya veya yük çok kolay bir şekilde taşıma adresine teslim edilir. Taşıma işlemlerinde araçlarda gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu sayede müşteriler herhangi bir maddi veya manevi zarara uğramaz, yaşanması muhtemel kazalar ve kayıplar en düşük kayıplarla atlatılır. Taşıma işlemlerinde farklı kapasitelerde araçlar kullanılmaktadır. İki ülke arasında gerçekleşen taşıma işleminde genellikle tır kullanılmaktadır. Tırlarla gerçekleşen taşıma işleminde müşterilere birçok avantaj sunulmuş olur.

İki ülke arasında gerçekleşen taşıma işleminde müşteriler fiyatlar konusunda endişe yaşamaktadır. Tırla gerçekleşen taşıma işleminde farklı fiyatlar müşteriye sunulur. İran tır fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda görülen değişikliğin başlıca nedenleri:

  • Taşınacak eşya veya yük durumu
  • Taşıma işleminde kullanılan tır genişliği, uygunluğu
  • Taşıma işleminde görevli ekip
  • Taşınacak ürünlerin istiflenirliği

Taşıma işleminde farklı tırlar kullanılmaktadır. Eşya veya yük için en uygun tır seçilir ve taşıma yapılır. Tır genişliği arttıkça fiyatlar artar. Tır genişliğinin artması, taşınacak eşya veya yükün artması demektir. Eşya ve yükün artması durumunda taşımada görevli çalışan sayısı da artış gösterir.

İran Nakliye İşlemlerinde Parsiyel Taşımacılık

İran nakliye işlemlerinde tüm eşya taşımacılığı yapıldığı gibi parça eşya taşımacılığı da yapılmaktadır. Tüm eşya taşımacılığında araçlar tek bir müşteri için hizmet vermektedir. Parça eşya taşımacılığında ise araçlar birden fazla müşteri için hizmet verir. Araçların birden fazla müşteri için kullanılması genellikle endişe uyandıran bir işlemdir.

İstanbul / Samandra Depomuzdan, Tahran Parsiyel nakliye, Ankara, Mersin gibi şehirlerden ilave yükler, gümrüklenip. Bazargan’da gümrük açılır. Boşaltma adreslerine teslim ediyoruz.

Müşteriler, eşyalarının güvenliğinden endişe edebilir. Saygınlar Nakliyat herhangi bir endişenin söz konusu olmaması için birden fazla müşteri tarafından kullanılacak araçları özel olarak planlamıştır. Araç içerisine yerleştirilen eşyalar parça parça yerleştirilir. Her eşya için gerekli güvenlik önlemleri alınır. Bu sayede İran parsiyel taşımacılığı daha uygun fiyatla ve yüksek güvenilirlikle gerçekleştirilmiş olur.

İran Nakliye İşlemlerinde Zamanın Önemi

Her müşteri kısa sürede taşıma işleminin tamamlanmasını ister. Kısa sürede taşıma işleminin tamamlanması, fiyatların uygun olması, taşıma işleminde herhangi bir sorunun çıkmaması ise imkansız karşılanır. Fakat Saygınlar Nakliyat, profesyonel ekibi sayesinde süreyi doğru değerlendirmektedir. İran taşıma işlemlerinde doğru plan ve program sayesinde gerekli işlemler özenle gerçekleştirilmiş olur. Kısa sürede gerçekleşen taşıma işlemlerinde güvenlik önlemleri alınır. Profesyonel taşıma işlemleri tam zamanında tamamlanır. Doğru ve uygun fiyat aralığında gerçekleşen İran frigo işlemleri %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Gelişime açık firma geniş araç çeşitliliği arasından her müşteri için en doğru aracı tercih etmekte, doğru ekiple taşıma işlemini tamamlamaktadır. Türkiye – Tebriz arası gerçekleşen taşıma işlemlerinde müşteriler herhangi bir sorunla karşılaşmaz. Oluşabilecek en basit kriz dahi ekip tarafından çözülür. Taşıma sektöründe kriz yönetimini başarıyla gerçekleştiren ekip, İran taşıma alanında güvenilir ve garantili hizmetler sunmaktadır.

Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar