Knight Online’daki Sıçramalar Devam Ediyor. Aylık 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

knight online
knight online

İlk kullanıma sunulduğu günden bu yana büyük gelişmelerin yaşandığı çevrimiçi oyunda asıl amaç; oyun içerisindeki canavarları yok ederken rol yapıp değerli eşyaları alarak level atlamaktır. Devasa oyuncuyu bir arada tutan ve 19 serverın bağlanmasına olanak sağlayan online oyun, 2002 yılından beri popüler internet oyunları arasında yer almaktadır. Oyunu yüklemek için belirli sitelerden link alıp bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Knight Online, kullanıcı adlarıyla oynanan altı ana karakter üzerinden ilerlemektedir. Warrior, Rogue, Magician, Priest, Porutu ve Kurian oyuncuların seçip levelleri atlamak için geliştirmeleri gereken karakterlerdir. Irklardan oluşan karakterler 2 ana gruba ayrılmış ve her gruba ait 5 farklı karakter bulunmaktadır. Kullanıcıların diğer oyuncular arasından sıyrılıp bir sonraki levele geçmesi için ırk ve sınıf seçiminde oldukça iyi olmaları gerekir.

Knight Onlie Ürünlerine Bu Adresten Bakabilirsiniz; https://www.gamesatis.com/tum-oyunlar/knight-online

Knight Online Oyun Parası Almanın Yolları

Oyundaki devamlılık için kurucuların istedikleri, oyun içinde seçtiğiniz karakteri geliştirmede oyun parasını eksiksiz bir şekilde yatırmanızdır. Oyun parası olarak adlandırılan gold barları elde etmek oyun sırasında oldukça zordur. Knight Online oyuncuları, bulundukları levelleri tamamlamak için GB satan sitelerle iletişim halindedirler. Fiyat olarak uç noktalara kadar ulaşan gold barları ucuza almak için piyasadaki siteleri iyi araştırmak gerekir. Gamesatış.com hem ucuz gold barın hem de güvenilir teslimatın değişmez adresidir. Biten GB sonrası ya da elinizde fazla olan GB’ları alış/satış konusunda problem yaşamadan oyunun keyfini çıkarabilir, para bile kazanabilirsiniz.

Nasıl Knight Online Alınır Ya Da Satılır?

Gamesatış.com üzerinden bu işlemi gerçekleştirirken:

  1. Adım: Sitede yer alan oyun parası kısmında Knight Online Gold Bar kısmına girilir.
  2. Adım: İstediğiniz miktardaki GB’ı belirledikten sonra ‘satın al’ butonuna basılır.
  3. Adım: Önünüze çıkan sayfada karakter adınızı yazıp sözleşmeyi okuduktan sonra devam et seçeneğini işaretliyorsunuz.
  4. Adım: Hesabınızdaki nakitle ödemeyi gerçekleştirdikten sonra teslimat noktasında GB’ınızı bekliyorsunuz.
  5. Adım: Teslimat işlemleri TRADE(yatırım araçlarını yönlendiren kişi ya da kişiler) gerçekleştirmektedir. Teslimatlar 09:00 ile 02:00 arasından gerçekleşmektedir.

Satış işlemlerinde de ‘Bize Sat’ butonuna yönelerek sitede yardımcı olacak canlı destek ekibiyle gerekli işlemler sonrası paranız gamesatis.com hesabınıza yatacaktır.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar