Uygun, Geleceğin TCDD’sini ve Projelerini Anlattı

uygun gelecegin tcddsini ve projelerini anlatti
uygun gelecegin tcddsini ve projelerini anlatti
Abone Ol  


TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun ve beraberindeki heyet istasyonlarda çalışanlarla buluşup geleceğin TCDD’sini ve projelerini anlattı. Çalışanların talepleri ve fikirlerini alarak sorunlara çözüm önerilerini değerlendirdi.

Bazı ilçelerde yerel yöneticilerle bir araya gelen Genel Müdür Uygun, bölgesel talepler ve çözümler konularında fikir alışverişinde bulundu. Uygun “Bundan sonra yerinde çözüm sürecini başlatıyoruz. Tüm sahalarımızı bir plan çerçevesinde dolaşıp, arkadaşlarımla birlikte yeni ve devam eden projeleri inceleyeceğiz, yerel yöneticilerin ve vatandaşların taleplerini değerlendireceğiz” dedi.

“Emniyet Kültürü ve Farkındalığı” treninin Kayseri’de olduğu bilgisini alan Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç trene gelerek toplantıya katıldı. TCDD ekibinden devam eden projeler ve demiryolları hakkında bilgi aldı. Büyükkılıç, “şehrimiz sürekli gelişiyor, sanayi büyüyor. Dolayısıyla lojiktik ve taşımacılıkta ihtiyacımız artıyor. Bunu da TCDD’nin desteğiyle aşacağız” Hâlihazırda kullanılan demiryolunun bazı bölgelerde alt geçit ve üst geçide ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Büyükkılıç, “Kurumlarda, devlette bizim. Biz birlikte bu işleri çözeriz, bizim ekiplerimizle sizin ekipleriniz uyum içinde çalışıyor. Projeleri kısa sürede hayata geçireceğimizden eminim” dedi.

Genel Müdür Uygun daha sonra Kayseri Garı’nda çalışan personel ile sohbet etti. Uygun, yaptığı konuşmada, “TCDD çok kıymetli bir kurum. 165 yıldır bu ülkeye hizmet ediyor. 12.803 kilometrelik demiryolu ağımız, yapılan projelerle planlananlarla birlikte 25 bin km.ye çıkacak. Ülkemizin her noktasına demiryolu gitmiş olacak. Bizim TCDD’yi geleceğe hazırlamamız lazım. Bunu da birlikte, sizlerle yapacağız. Rekabet ortamında, bu rekabete hazır hale getirmemiz ve hepimizin çok çalışması lazım.” dedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar