Geleceği Öğrenmenin Tarot Falı ile Ücretsiz Mümkün Olması

Ücretsiz Tarot Falı
Ücretsiz Tarot Falı
Abone Ol  


Her ne kadar yorucu bir süreç gibi görünüyor olsa da uyguladığınız da geleceğe dair çok güzel cevaplar aldığınızı görebilirsiniz. Evet belki geleceği öğrenmek mümkün olmaya bilir ancak bu konuda size yol gösterici olabilir. Bu konuda kendi araştırmalarım sonucu belirli yöntemlerin uygulandığı anlar da doğru soru ile kesin cevaplar alındığını da gördüm. Ancak burada dikkat etmemiz gereken kesin sonuçlara odaklanmak yerine karamsar kaldığımız konularda bizi aydınlatıcı fikirler aramamız gerekir.

Örneğin; Kişiler çoğu zaman beni seviyor mu? O da beni düşünüyor mu, ne kadar seviyor gibi sorular ile kendi hayat ve ilişkileri konusun da cevaplar bulabilir.

Tarot Falı ile Meditasyon Nasıl Yapılır?

Bazı konularda ihtiyacınız olan tek şey bu olabilir! Nedeni çok açık olmasa da bilinçaltımız da beslediklerimizi bazen dışarı çıkarmamız gerekir. Bu yaşamımızın ilerisi için bizim açımızdan çok etkili bir yöntemdir. Bazı kişiler yaşamları boyunca kendiişleri uğruna birçok durumdan ödün verir ve en kötüsü de bunun farkında olmazlar. Bunun için doğru meditasyon yöntemi ile zihninizi boşaltabilirsiniz.  Tabi bunun için Meditasyon nasıl yapılır? Bunu bilmeniz gerekiyor.

Tarot, İtalyanca bir kelime olan tarocci’den türetilmiştir. Kökeni ise Avrupa’ya değil Hindistan ve Çin’e kadar uzanır. Tarihi Antik Çağ’a kadar dayanan tarot falında toplam 78 kart vardır. Bu kartların 22’si büyük, geri kalanları ise küçük arkana ismiyle bilinir.

Tarottaki en güçlü ve iyi kartlardan biri kader çarkıdır. Bu kart kişinin hem özel yaşamında hem de iş hayatında mutlu ve başarılı olacağını gösterir. Tabi bunun için iyi bir süreç geçirmeniz, kendiniz adına bazı durumlarınız kontrol ediyor olabilmeniz gerekir.

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Falı baktıran kişiye kartlara odaklanması söylenir. Kişi hazır hissettiğinde üç tane kart seçer. Ortadaki kart self kartıdır. Kişinin duygu ve düşüncelerine, karakter yapısına ve kişiliğine dair bilgiler verir. Soldaki kart içinde bulunduğu mevcut duruma dair ipuçları taşır. Mutsuz, kaygılı ya da umutlu olup olmadığı sağ taraftaki karta göre değerlendirilir.

Tarotfalı ile açılım yaparken, unutmamak gereken husus ise, tarota cevabı evet ya da hayır olan sorular sorulmaması gerektiğidir. Çünkü tarot kartları içinde bulunduğumuz durum ya da bir konunun ilerleyen safhalarında nasıl hareket edeceğimizi belirlememiz için bize bir yol haritası verir ve yönümüzü bulmamızda yardımcı olur. Tarot kartları kaderimizi baştan yazmaz. Bizler tarot kartları ile gelişen olaylar karşısında alacağımız tedbirleri ve izleyeceğimiz yolları belirleyebiliriz.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar