Sağlıklı Besinler İçin De Ravza Hurma’yı Seçin

saglikli besinlericin de ravzahurmayisecin
saglikli besinlericin de ravzahurmayisecin
Abone Ol  


Ravza Hurma 1998 yılından bu yana dünyanın çeşitli yerlerinde hurma çeşitlerini ve kuru meyve çeşitlerini müşterilerinin hizmetine sunan köklü kuruluşlardan biri olarak karşımıza çıkar. Ravza Hurma’nın ürün skalası içerisinde kuru meyveler, hurmalar, çikolatalar ve drajeler, hediyelik ürünler, kahve çeşitleri ve kuruyemiş çeşitleri bulunmaktadır. Ravza Hurma kurulduğu günden bu yana sağlıklı beslenmeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan son derece profesyonel bir hizmet vermektedir.

RavzaHurma Profesyonel Bir Kadro İle Çalışır

Ravza Hurma gerek Suudi Arabistan tesislerinde gerekse Ankara Elmadağ’da bulunan tesislerinde çalışan personelini son derece titizlikle seçmektedir. Bu anlamda Ravza Hurma müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hijyenik koşullarda üretim sağlayan bir sistem kurmayı başarmıştır. Ranza hurmanın üretim tesisleri son derece kaliteli ve son derece yüksek teknolojik aletler kullanılarak kurulmuştur. Ravza Hurma hijyenik bir biçimde kuru meyve çeşitlerini ve hurma çeşitlerini paketleyerek müşterilerinin hizmetine sunmayı hedefler. Suudi Arabistan başta olmak üzere bölgenin en kaliteli hurmalarını hem Suudi Arabistan’da Hac vazifesini yerine getiren vatandaşlarımıza hem de Türkiye’de internet üzerinden satışlarda müşterilerine sunar.

Ravza Hurma Dijital Pazarlamada Etkin

Ravza Hurma faaliyetlerini gerçekleştirirken aynı zamanda internet üzerinden de son derece etkin ve verimli bir web sitesi kurarak satışlarını burada da gerçekleştirmiştir. İnternet sitesi üzerinden bünyesinde bulundurduğu ve satış yaptığı tüm ürünleri ayrıntılı bilgileri ile paylaşmayı başarmıştır. Öte yandan Ravza Hurma internet üzerinden her bir ürünün fiyat bilgisini de müşterilerinin bilgisine sunulmuştur. Son derece kaliteli ve hızlı gönderim sağlayan kargo şirketleri ile çalışan Ravza Hurma müşterilerin siparişlerini en hızlı ve en güvenilir bir biçimde kapılarına kadar ulaştırmayı hedeflemektedir. Öte yandan Ravza Hurma insan sağlığına ve hijyen koşullarına da önem vermektedir. Toplam kalite odaklı çalışmalarını yürüten kuruluş fiyat skalasını da son derece ulaşılabilir bir bantla belirlemeye çalışmıştır. Çünkü Ravza Hurma faaliyetlerini yürütürken sağlıklı ve iyi beslenmenin herkesin hakkı olduğuna inanarak çalışmalarını sürdürür. Öte yandan internet sitesi üzerinde Ravza Hurma’nın iletişim bilgilerine de ulaşmak mümkündür.

Kaynak: https://www.e-ravza.com/kuru-meyveler

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar