Öğrencilerin Tüm İhtiyaçları Ağustos’ta BİM Aktüelinde

ogrencilerin tum ihtiyaclari agustosta bim aktuelinde
ogrencilerin tum ihtiyaclari agustosta bim aktuelinde

Tüketicilere hesaplı bir alışveriş deneyimi ile birçok farklı kategoride ürünü birlikte sunan BİM marketlerinin Ağustos ayı indirim ve kampanyalarını içeren 13 Ağustos BİM aktüel yayınlandı.

BİM 13 Ağustos indirimli ürünler aktüelinde Eylül ayında eğitime başlayacak minikleri de düşünmüş. Defterden, not kağıdına birçok kırtasiye malzemesi ağustosta BİM raflarında yerini alıyor.

Öğrencilerin olmazsa olmazları

Her öğrencinin ihtiyacı olan olmazsa olmaz kırtasiye ürünleri BİM’de. Studi sulu kapak defter, 13 bölmeli evrak dosyası, şeffaf dosya, 3 boyutlu masal kitapları, Çift kullanımlı yazı tahtası gibi birçok ürün ağustosta BİM aktüelde.

Miniklere de Süprizler Var

Piccolo Mondi Oyuncak Çöp arabası Seti, Leila Mutlu Bebekler gibi hem erkek hem de kız çocuklarının ilgisini çekecek birçok oyun ve oyuncak BİM’de. Birinden farklı şekillerde oyunlar oynanabilecek zevkli ahşap bloklar ve miniklerin ilgiyle takip edeceği Karma Hikaye Kitapları da cabası.

Züccaciyede BİM farkı

Lav, Paşabahçe, Alpina, Benante ve Chefs gibi markaların ürünleriyle zengin bir seçki sunan ağustos aktüelinde, cam kavanozdan çelik tencerelere, cam saklama kaplarından, tabak ve çanak setlerine kadar birçok ürün bulunmakta. Mutfaklarınızın tüm ihtiyaçları için BİM’e gelebilirsiniz.

Sadece BİM’de

13 Ağustos haftası Sadece BİM’de etiketli ürünümüz 535 watt gücünden tek seferde 4 fincan türk kahvesi pişirebilen Abdullah Efendi Keyif Közde Pişirme Teknolojili Türk Kahvesi Makinesi yer alıyor.

BİM’in size özel fırsatlarını kaçırmamak ve tüm aktüel ürünlerinden haberdar olmak için sonaktueller.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar