Sabit ve Vagon Üzeri Jeneratör Satın Alınacaktır

Jenerator vagonu
Jenerator vagonu

Sabit ve Vagon Üzeri Jeneratör Satın Alınacaktır
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 4. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ

MEVCUT SİNYALİZASYON SİSTEMLERİNE YEDEK ENERJİ VERİLEBİLMESİ İÇİN SABİT VE VAGON ÜZERİ JENERATÖR (MONTAJ VE DEMONTAJ DAHİL) mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN : 2021/562656
1-İdarenin
a) Adı : T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 4. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi : Istasyon Caddesi 1 58030 SİVAS MERKEZ/SİVAS
c) Telefon ve faks numarası : 3463460397 – 3462237677
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın
a) Adı : MEVCUT SİNYALİZASYON SİSTEMLERİNE YEDEK ENERJİ VERİLEBİLMESİ İÇİN SABİT VE VAGON ÜZERİ JENERATÖR (MONTAJ VE DEMONTAJ DAHİL)
b) Niteliği, türü ve miktarı :
1. Kısım/Kalem : 3 adet 32 KVA Dizel Jeneratör, 2. Kısım/Kalem : 2 adet 50 KVA Dizel Jeneratör, 3. Kısım/Kalem : 5 Adet 100 KVA Dizel Jeneratör ve 5 Adet Beton Köşk.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : 1. Kısım/Kalemde bulunan jenaratörler Sivas’ta Elektrifikasyon?a ait Turelli vagonuna, 2. kısım/Kalemde bulunan jenaratörler Kalın ve Karagöl İstasyonlarına 3. Kısım/Kalemde bulunan Jenaratör ve Beton Köşkler Gelemen, Yıldızeli, Çamlıbel, Subaşı ve Yıldıztepe İstasyonlarına teslim edilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi : Tüm kalem/Kısımlarda bulunan Jeneratörlerin tamamı 100 takvim günü içerisinde demontaj ve montajları yapılarak çalışır durumda teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşmenin imzalanmasını müteakiben işe başlanacaktır.

3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 13.10.2021 – 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : TCDD Sivas 4.Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu (1nci Kat, 113 nolu Oda)

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar