HEKAHOME’da Düğün Paketleri Nasıl Oluşturuluyor?

hekahomeda dugun paketleri nasil olusturuluyor
hekahomeda dugun paketleri nasil olusturuluyor

HEKAHOME Bir Kurtoğlu Mobilya markasıdır. Ankara mobilya firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmadır. Yaptığı yenilikçi atılımlar ve yatırımlar ile mobilya üretiminin öncülerindendir. “Mobilyasız ev kalmasın” sloganı ile oluşturduğu konsept mobilyaları her bütçeye uygunluk ve yüksek kalite ilkesi ile sunmaktadır.

1998 den bu yana KURTOĞLU,  birçok evin mobilyasına imzasını atmış ve bu süre içinde kendi  mobilya koleksiyonunu oluşturmuştur.

Üretim faaliyetlerinin Ankara ve Kırıkkale’de gerçekleştiren HEKAHOME/KURTOĞLU MOBİLYA, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünleri ile çevreye duyarlı faaliyet gösteren ender kuruluşlardan biridir.

KURTOĞLU Mobilya koleksiyonu; hızlı, kaliteli ve ekonomik modern mobilyalardan ve klasik mobilyayı yeniden yorumlayan avangard tarz ürünlerden oluşur.  Koleksiyondaki her model KURTOĞLU kalitesinin ve tasarım anlayışının bir ürünüdür.

Ankara koltuk takımları için en doğru adres Hekahome olacaktır.

Peki, bu şekilde insanların güvenini kazanmış bir firmayı sizde deneyimlemek istemez misiniz?

Düğün sezonunun açılması ve çiftlerin ev dekorasyonuna duymuş olduğu ihtiyaçtan kaynaklı, mobilya araştırmaları devam eden evlilik yolunda ki çiftler için hekahome.com uğramaları gereken bir adrestir.

Ve tabi tüm ihtiyaçları satın almak gerektiği için çiftlerin bütçe planlamaları da oldukça önemlidir. Hekahome/Kurtoğlu Mobilya kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Tüm ev eşyasını tek bir yerden alarak kendisine tek muhatap seçmek isteyen müşterilerimiz için biz deneyimli tasarım ekibimiz ve profesyonel satış temsilcilerimiz ile sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz.

Öncelikle düğün paketi almak isteyen müşterilerimiz için ‘’düğün paketi’’ teriminin ayrıntılı bir açılımını yapmak isteriz. Standart bir paketin içerisinde yer alan başlıca parçalar;

  • Yatak Odası
  • Yemek Odası
  • Koltuk Takımı’dır.

Öyle ki bir düğün paketi sadece bu üç takım ile sınırlı kalmak zorunda değildir. Bu yüzden gerektekstil, gerekse ev yaşam-aksesuar kategorisinde binlerce farklı tasarım ile siz müşterilerimizin evini baştan sona dizayn edecek bir ürün kapasitesine sahibiz.

Hekahome/Kurtoğlu Mobilya ev yaşam kategorisinde sizlere hizmet verdiği gibi, ALTUS ve ARÇELİK beyaz eşya markaları ile de ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri evinize kadar getirmektedir.

Kısacası Hekahome/Kurtoğlu Mobilya’ da bir ev için gerekli tüm doneler vardır. Peki bu parçalar en doğru şekilde nasıl bir araya getiriliyor ve düğün paketleri oluşturuluyor?

Tüm detayları ile Hekahome/Kurtoğlu Mobilya Düğün Paketi oluşturma kriterleri yazımızın içeriğinde mevcuttur.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru tarzların bir araya getirilmesidir. Yani Hekahome/Kurtoğlu Mobilya bir düğün paketini oluştururken modern yatak odası-modern yemek odası ve modern koltuk takımını birbiri ile entegre etmektedir. Modern bir yatak odasının yanında avangard bir yemek odası tercih edilmemektedir. Ya da avangard bir koltuk takımının içinde modern bir yemek odası doğru bir tercih olmayacaktır.

Takımların ayak yapıları ise dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli noktadır. Genellikle metal ayaklı olarak belirlenen bir yemek odasının yanına yine aynı renk metal ayaklı bir koltuk takımı tercih edilmelidir. Bu şekilde seçilmiş parçaların yanına diğer tamamlayıcı aksesuarı da yine aynı detaylara sahip olmalıdır.

Tabi ki tek tercih sebebi ayak detayı ya da tasarımın tarzı değildir. Takımın renk dağılımı da onlar kadar önemli bir diğer odak noktadır.

Bünyesinde her mimari departmandan bir tasarımcı barındıran Hekahome/Kurtoğlu Mobilya mimarları, yemek odanızın panel malzemesi ile koltuk takımınızın kumaş dokusuna kadar her şeyin birbiri ile uyumlu olmasına fazlaca dikkat etmektedirler.

Bir tasarımda belirleyici olan renk dağılım şeması yemek-yatak odasını oluşturan malzeme ile soft grupta tercih edilen kumaş ve kumaş dokusunun birlikteliği esas alınarak oluşturulur. Aklınızda daha iyi canlanması için 2021 yeni sezonunda en çok bilinen ceviz yüzeyler ve metal aksamlar ile koltuk takımında tercih edilen nubuk borda ve keten antrasit grileri düşünebilirsiniz.

Oldukça geniş bir tasarım ekibine sahip olan Hekahome/Kurtoğlu Mobilya ailesi ciddi yatarım desteği ile günümüzde online alışverişe de hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Satış personellerinin Hekahome web sitesine olan hakimiyeti ve tasarımın ekibinin günden güne sayısını artırdığı ürün kapasitesi ile modern alışverişi öncü hizmet haline getirmiştir.

Artık her şeyin online olarak tanımlandığı günümüzde evinizde oturup bir bardak çayınızı yudumlar gibi Hekahome/Kurtoğlu Mobilya alıveriş deneyimini mağazalarımızda ya da gerçekten de evinizde yaşamak istemez misiniz?

Bizler sizlerle bir bardak çay içip, tanışıp, mobilyalarımızı tanıtmayı çok isteriz.

Armin

sohbet

    İlk yorum yapan olun

    Yorumlar