Youtube ve Tiktok Videoları İnternetten Nasıl İndirilir?

Youtube ve Tiktok Videoları İnternetten Nasıl İndirilir?
Youtube ve Tiktok Videoları İnternetten Nasıl İndirilir?
Abone Ol  


Kolaylığı nedeniyle Youtube.com, dünyanın en popüler video barındırma ve üçüncü en popüler web sitesidir. Bununla birlikte, YouTube videolarını mobil cihazlarda ücretsiz olarak indirmeye çalıştığınızda işlevselliği sınırlıdır. Yaygın yöntemleri kullanarak yalnızca az sayıda video ve ses kaydedebilirsiniz. 

Ancak Youtube kullanıcıları olarak bizlerin en büyük dertlerinden biri izlediğimiz videoyu istediğimiz kalitede veya hızda, aynı zamanda ücretsiz olarak indirememektir. 

İşte bu yüzden Savefrom bizlere çok önemli bir hizmet sunar. 

SaveFrom.net yardımcısı, içeriğin doğrudan indirilmesi için yerleşik bir mekanizmaya sahip olmayan kaynaklardan dosya indirmenize izin verir – örneğin, çeşitli video barındırma siteleri, sosyal ağların ses havuzları.

SaveFrom.net – asistan, YouTube, Rapidshara, VKontakte dahil olmak üzere kırktan fazla kaynaktan dosyaların tek tıklamayla indirilmesini destekler. Bu uygulama ile web’den indirme işlemi rahat ve basit hale gelir.

SaveFrom.net yardımcısını resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Save From No yardımcı programının iki sürümü mevcuttur: ilki, geliştiricinin web sitesinde bulunan çevrimiçi bir hizmettir. Bunu kullanmak için, ana sayfadaki giriş alanına URL’yi girmeniz ve giriş alanının sağındaki Enter tuşuna veya düğmesine basmanız gerekir. İkinci seçenek, tarayıcıya eklenti olarak yüklenen ayrı bir uygulamadır.

Çevrimiçi videoları MP4 olarak HD kalitesinde nasıl kaydedebilirim?

Videolarınızı elbette ki en kolay, hızlı ve kaliteli bir şekilde edineceğiniz YouTube Downloader Savefrom olduğunu söylemiştik. Yapmanız gerekenleri sadece basit birkaç adım:

  1. Gerekli URL’yi sayfanın üst kısmındaki giriş alanına kopyalayın ve Enter’a basın veya giriş alanının yanındaki “İndir” düğmesini tıklayın.
  2. URL’den önce “savefrom.net/” veya “sfrom.net/” ekleyin ve Enter’a basın. Örnek: sfrom.net/http://youtube.com/watch?v=u7deClndzQw
  3. Kısa alan adları kullanın: ssyoutube.com
  4.   Tarayıcı eklentisini kurun ve 1 tıklamayla indirin.

Hangi video kalitesi destekleniyor?

Videoların çoğu MP4 formatında ve SD, HD, FullHD, 2K, 4K olarak. Kalite, yüklenen dosyaya bağlıdır. Yazar 1080p olarak yüklediyse YouTube videoları aynı kalitede kaydedilebilir.

Bu ücretsiz video indirici hangi tarayıcılarda çalışıyor?

Çevrimiçi video indirici miz şunlarla çalışır: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera ve tüm Chromium tabanlı tarayıcılar.

Desteklenen Kaynaklar

SaveFrom.net programı Youtube’dan videolar, VKontakte, Odnoklassniki, Facebook, Vimeo, Dailymotion’dan müzik ve ayrıca smotri.com, yandex.video, mail.ru, liveinternet, ru, veojam .com, 1tv.ru, rutv.ru, ntv.ru, vesti.ru, mreporter.ru, autoplustv.ru, russiaru.net, sevenload.com vb.gibi birçok tanınmış kaynaktan indirmek için tasarlanmıştır. .

Tek tek dosyalara ek olarak, kullanıcı tüm bir fotoğraf albümünü veya bir müzik parçası çalma listesini yükleme fırsatına sahiptir.

SaveFrom.net’in yardımıyla kullanıma sunulan bir başka ilginç ve kullanışlı seçenek, herhangi bir hız ve bekleme süresi sınırı olmaksızın doğrudan dosya paylaşımından indirme yapmaktır.

Savefrom tarafından ücretsiz olarak sağlanan TikTok video indirici, videoları çevrimdışı izlemenize ve bunları Full HD, HD ve SQ dosyalarında hızlı ve kolay bir şekilde indirmenize yardımcı olacaktır. Bu Tik Tok indirme uygulaması, indirmeden önce size mevcut tüm dosya formatlarını gösterecektir. Tek seferde çok sayıda video klip kaydedin! Tik Tok videolarını bulmak ve indirmek için çevrimiçi indiricimizi denemenizde yarar var,  sadece basit bir klavyenize TikTok video download yazmanız yeterli… TikTok indirme yi kullanarak, TikTok videosunu filigran veya şarkı olmadan MP3 formatında en iyi kalitede yüksek indirme hızıyla kolayca indirebilirsiniz.

Android için Youtube indirme uygulaması

Android için SaveFrom.net Youtube to mp3 dönüştürücü uygulaması tamamen güvenlidir ve birkaç hızlı adımda herhangi bir YouTube videosunu kolayca indirmenize olanak tanır:

Youtube video indirme uygulamasını Android akıllı telefonunuza yükleyin.

Youtube uygulamasını açın ve kaydetmek istediğiniz videoyu veya oynatma listesini seçin, ardından paylaşmak için tıklayın.

Savefrom.net’in yeşil ok simgesini seçin ve videonun hemen altında kırmızı “indir” düğmesini göreceksiniz. İndirmeyi çalıştırmak için üzerine tıklayın. Doğrudan bağlantıyı Savefrom.net Youtube video indirici uygulaması panosuna da girebilirsiniz.

Video cihazınıza kaydedilecek ve indirme klasöründe kolayca saklanacaktır. Uygulama ayarlarında indirme için maksimum hızı veya maksimum kaliteyi seçebilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, herhangi bir sınırlama olmaksızın doğrudan Android cihazınızda keyfini çıkarabilirsiniz.

“SaveFrom.net Helper” ile TikTok videolarını çevrimiçi indirebilir miyim?

Doğrudan TikTok video indirmek isteyen kullanıcılar için, tarayıcınıza kolayca eklenebilecek PC için bir tarayıcı uzantısı geliştirdik. Eklendiğinde, fare imlecini kaydetmek istediğiniz Tik Tok videosunun üzerine getirdiğinizde tarayıcı uzantısı küçük bir düğme olarak göreceksiniz.

Yapmanız gereken şey “İndir” butonuna tıklayıp videoyu kaydetmek. Unutmayın, MP4, WEBM, 3GP formatı istiyorsanız, önce onu seçip sonra kaydetmelisiniz.

TikTok video indirici, Chrome, Firefox, Opera, Safari ve tüm Chromium tabanlı tarayıcılar gibi tarayıcılar için harika bir uzantıdır ve yalnızca Windows, Mac OS, Linux ve Ubuntu’daki masaüstü tarayıcılarla çalışır.

Hizmetimizle Tik Tok video indirmeye nasıl başlanır?

TikTok videosunu SaveFrom.net TikTok indiricisini kullanarak indirmek için üç kısa adımı izlemeniz gerekir. Hemen yapmanız gerekenlere bir göz atalım:

  1. URL’yi kopyalayın

Kaydetmek istediğiniz bir video ile Tik Tok sayfasını açın, URL’sini kopyalayın ve SaveFrom.net’e geri dönün.

  1. URL’yi giriş alanına yapıştırın

URL’sini sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın ve indirme işlemini başlatmak için sağ taraftaki düğmeye tıklayın.

  1. İndir düğmesine tıklayın

Varsayılan olarak en iyi kalitenin seçileceğini fark etmek için, ancak belirli bir kalite veya format istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek vardır.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar