Savunma Sanayi’ne Kardemir Çeliği

Savunma Sanayi’ne Kardemir Çeliği
Savunma Sanayi’ne Kardemir Çeliği
Abone Ol  


Pazarlama ve ihracat çalışmalarını gün geçtikçe güçlendiren ve arttıran KARDEMİR, yeni pazar arayışları ve yeni ürün geliştirme uğraşları çerçevesinde 10-11-12-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’na katıldı.

“KARA-DENİZ-HAVA-UZAY” sloganı ile bir araya gelen Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi kuruluşlarının buluştuğu fuarda KARDEMİR, bağlı ortaklığı Kardökmak ile birlikte yer aldı. Türk savunma sektörünün öncü kuruluşlarından isimlerin ağırlandığı standda, Türkiye’nin ilk yerli üretim S/İHA sistemi Baykar Bayraktar TB2’nin mimarı, Baykar Savunma Teknoloji Lideri Sayın Selçuk Bayraktar da ziyaret etti. KARDEMİR, ürünleri ve üretim süreçleri ile ilgili bilgilerin aktarıldığı ziyarette, Bayraktar şirketin savunma sanayine sunabileceği katkılar hakkında tavsiyelerini dile getirdi. İlk Türk Demiri plaketinin takdiminin ardından, Bayraktar ile birlikte iş birliği yapılabilecek diğer firmalara ziyaret düzenlendi.

Fuar organizasyonuna stant ile katılımın yanı sıra sponsoru da olan KARDEMİR, Kardökmak ile birlikte birçok firma ziyareti gerçekleştirdi. Hali hazırda yürütülmekte olan projelerin yanı sıra, uzun vadeli çalışmaların da planlandığı ziyaretlerde, stant ekibi  4 gün boyunca diğer firmaları da ağırladı. KARDEMİR’in birçok farklı sektöre birden fazla ürün tedarik edebiliyor oluşunun yanı sıra, bağlı ortaklığı Kardökmak’ın da yüksek döküm kabiliyetleri savunma sanayi alanında beğeni ile karşılandı.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar