Akaryakıt Satın Alınacaktır

Abone Ol  


Akaryakıt Satın Alınacaktır
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ

BÖLGEMİZ İSYERLERİNDEKİ DEGİSİK TİPTE 46 ARAÇ IÇİN ATOS SİSTEMİ İLE MOTORİN ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN : 2021/800600
1-İdarenin
a) Adı : T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi : 1. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ Rasim Paşa Mah.Org Şahap GÜRLER Cad.No 57 Komisyon Bürosu Haydarpaşa – KADIKÖY / İSTANBUL 34716 Haydarpaşa KADIKÖY/İSTANBUL
c) Telefon ve faks numarası : 2163378214 – 2163378214
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın
a) Adı : BÖLGEMİZ İSYERLERİNDEKİ DEGİSİK TİPTE 46 ARAÇ IÇİN ATOS SİSTEMİ İLE MOTORİN ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı :
Bölgemiz ve bağlı işyerlerindeki değişik tipte toplam 46 araç İçin akaryakıt tüketim otomasyon sistemi (ATOS) ile 11 aylık yaklaşık olarak 10000 litre motorin temini 31.12.2022 tarihine kadar. toplam 11 aylık 110000 litre motorin temini.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Bilecik (Bilecik-Bozüyük), Sakarya (Sakarya-Alifuatpaşa), Kocaeli (İzmit-Gebze), İstanbul (Pendik-Kadıköy-Halkalı-Çatalca), Tekirdağ (Tekirdağ-Muratlı-Çerkezköy), Kırklareli (Kırklareli-Lüleburgaz) ve Edirne (Edirne-Uzunköprü) buralardaki araçlar için.
ç) Süresi/teslim tarihi : Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 01/02/2022-31/12/2022 tarihinde işe başlanacaktır .Ancak yeterlik değerlendirmesi, isteklilerin şikayette bulunma hakkı ve idarenin bu şikayete cevap verme zorunluluğu ile itirazen şikayet ve Kurumun inceleme süresi gibi çeşitli sebepler ihale sürecinin uzamasına sebep olabilmekte ve bu süreler önceden tam olarak öngörülemediği için de sözleşmenin imzalanması ve dolayısıyla işin başlaması planlanan tarihten daha ileri bir tarihte gerçekleşebileceği göz önüne alınacak olup sözleşme buna göre imzalanacaktır. İşin bitiş tarihi her halükarda 31/12/2022(dahil) olacaktır.
d) İşe başlama tarihi : sözleşmenin imzalanmasından itibaren (7) takvim günü içerisinde

3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 03.01.2022 – 15:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : TCDD İşletmesi 1. Bölge Müdürlüğü Gar Binası 1.Kat Haydarpaşa/İSTANBUL

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar