Yerli Otomobil TOGG ABD’de Düzenlenen CES Fuarında Boy Gösterecek!

Yerli Otomobil TOGG ABD'de Düzenlenen CES Fuarında Boy Gösterecek!
Yerli Otomobil TOGG ABD'de Düzenlenen CES Fuarında Boy Gösterecek!
Abone Ol  


Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun sosyal medya hesabından yerli otomobilin 5-8 Ocak tarihleri arasında ABD’de düzenlenecek “CES – Tüketici Elektroniği Fuarı”na katılacağı açıklandı.

TOGG’dan yapılan açıklamada, “Bu yıl 55’incisi düzenlenen, teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES – Tüketici Elektroniği Fuarı’nda olacağız.” ifadelerine yer verildi.

Paylaşımda ayrıca, “Yeni Lige Yolculuk” etiketi kullanıldı.

Münih Otomobil Fuarı, pandemi nedeniyle 2 yıl aradan sonra ilk kez fiziksel olarak düzenlenmişti. Elektrikli otomobillerin ve konsept modellerin ağırlıkta olduğu fuara TOGG’un katılmaması merak konusu olmuştu. TOGG yöneticisi Gürcan Karakaş ise, daha önceki açıklamalarında klasik otomobil fuarlarında olmayacaklarını, kendilerini teknoloji şirketi olarak gördüklerini ve bu yüzden teknoloji fuarlarına katılmayı düşündüklerini dile getirmişti.

Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) sadece teknoloji devlerinin değil, otomobil firmalarının en yeni teknolojiye sahip otomobillerini sergileyerek, gövde gösterisi yaptıkları bir organizasyon haline geldi. Geçen yıl pandemi nedeni ile dijital ortamda yapılan fuar bu yıl yeniden yüzyüze gerçekleştiriliyor. Dev markaların sahne alacağı organizasyona pandemi nedeniyle ek önlemler getirilerek aşı olmayanların giremeyeceği duyuruldu.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar