Klinger Türkiye’nin İhracat Yaptığı Bölgesel Isıtma Bileşenleri

Klinger Turkiye
Klinger Turkiye

DN900 menteşeli tip genleşme derzleri KLINGER Türkiye tarafından tasarlanıp üretilmiş ve Avrupa’nın önemli bir şehrine teslim edilmiştir. Menteşeli genleşme derzleri, bir boru sistemindeki yanal ve eksenel sapmayı emmek için genellikle iki veya üç set halinde kullanılır. Her bir genleşme derzi, tam basınç itme kuvvetini emerken, tek bir düzlemde saf açısal dönüşle sınırlıdır. KLINGER Türkiye, standart tiplerin yanı sıra çok çeşitli yüksek kaliteli ve mühendislik ürünü genleşme derzleri ve metal hortumlarla tanınmaktadır. Deneyimli ekibi, müşteri ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunarken müşteri memnuniyeti ve kaliteye odaklanmaktadır.

KLINGER, 1886 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu ve sızdırmazlık teknolojisinde öncü olarak biliniyor. Küresel bir müşteri tabanına hizmet ederek, petro-kimya, kimya, proses endüstrileri, altyapı ve ulaşım uygulamaları için dünya çapında güvenilir ürünler sunar. Bugün Grup, dünya çapında 40 şirketten ve 60’tan fazla üretim, dağıtım ve hizmet merkezinden oluşmaktadır. KLINGER, yerel ve endüstri ihtiyaçlarına göre özel ürünler ve hizmetler sunmaktadır. KLINGER, fiber contayı geliştirerek sızdırmazlık teknolojisine öncülük etti. Şu anda KLINGER, en son teknoloji ile ABD, Avustralya, Brezilya, Almanya, Avusturya, İsviçre ve Güney Afrika’da yüksek kaliteli contalar üretmektedir. KLINGER grubu, 420 milyon Euro’nun üzerinde bir ciro ile dünya çapında 2.300’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

KLINGER Türkiye, ilk günlerinden itibaren standart tiplere ek olarak geniş bir yelpazede genleşme derzleri ve esnek metal hortumlar sunmaktadır. KLINGER Türkiye, yüksek basınçlı, geniş çaplı ve çeşitli esnek çözümler tasarlayabilir ve üretebilir. Tüm ürünlerimiz kendi mühendislerimiz ve üretim personelimiz tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bu, ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlar. 1976’dan bu yana 9.000 m2’yi aşan üretim alanı ve dünya çapında tanınmış müşterilere tedarik sağlayan KLINGER Türkiye, müşterilerimizin hızlı, kaliteli ve güvenilir bir ürün istediklerinde seçtikleri adrestir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar