ArtContact Fuarı’nda DO ART Galeri’ye Sanat İzleyicisinden Tam Not

ArtContact Fuarinda DO ART Galeriye Sanat Izleyicisinden Tam Not
ArtContact Fuarı’nda DO ART Galeri’ye Sanat İzleyicisinden Tam Not

Seçkin sergi projeleriyle sanat çevrelerinin beğenisini toplayan DO ART Galeri, 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda sanat izleyicisiyle buluştu.Galerinin bünyesindeki seçkin koleksiyon, 25 Mayıs 2022 gerçekleştirilen VIP ön izlemede sanatseverlerden büyük ilgi gördü. DO ART Galeri, sanat çevrelerinin 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında çekim merkezi olacak fuarda 120 metrekarelik bir alanda 40 sanatçının eserini sanatseverlerle B27 no’lu standında buluşturacak.

Sanat galerisinin kurucusu ve heykel sanatçısı Seyed DAVOUD fuar ile ilgili projeleri hakkında detayları şu sözleriyle aktardı:

“ 2.ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda bu yıl DO ART Galeri olarak yer almaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. DO ART Galeri bünyesinde birbirinden değerli 40 sanatçı ile sanatseverlerle buluştuk. Farklı disiplinlerden ve tekniklerden oluşan geniş bir eser yelpazesiyle sanat izleyicisini buluşturduk. Fuar projemizde hem değerli hocalarımızı, hem genç kuşaktan yetenekli isimleri ağırlıyoruz. Ön izlemede galerimizdeki eserlere olan büyük ilgi bizi çok mutlu etti. Tüm sanatseverleri 2. ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’na davet ediyoruz.”

Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 29 Mayıs 2022 tarihine kadar ziyaret etmek mümkün.

Adres: Dr.Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi
KenndeyCad.No.: 11/1 Yenikapı/İstanbul

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar