CZN Burak, Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

CZN Burak Saglik Durumu Hakkinda Aciklama Yapti
CZN Burak, Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir, beyninde tümör olduğu iddialarına yönelik açıklama yaptı. Özdemir, sosyal medya hesabından iddiaları yalanladı.

CZN Burak olarak tanınan restoran zinciri sahibi Burak Özdemir’in beyninde tümör olduğuna yönelik iddialar gündeme gelmişti.

TikTok ve Instagram’da paylaştığı videolarla milyonlarca takipçiye ulaşan ve dünyanın çeşitli noktalarında restoran açan Burak Özdemir, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Özdemir teitter hesabından yaptığı açıklamasında, “Herkese merhabalar, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Kötü bir durum yok. Lütfen asılsız haberlere, paylaşımlara itibar etmeyiniz. Teşekkür ederiz, iyi ki varsınız. En güzel bağ sevgidir” ifadelerine yer verdi.

CZN Burak Saglik Durumu Hakkinda Aciklama Yapti

CZN Burak Kimdir, Aslen Nereli, Kaç Yaşında?
CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir, 24 Mart 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak “Smiley bae” adıyla tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur.

Tekstil firması sahibi olan babasının desteğini alarak 2009’da Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası adlı bir kebapçı açtı. Birkaç yıl içinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular. Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlendi. Instagram hesabı yüksek takipçi sayılarına ulaştı. Videolarında kameradan gözlerini ayırmadan yemek yapması ile tanınır.

CZN Burak Restoranları

  • CZNBURAK Taksim
  • CZNBURAK Aksaray
  • CZNBURAK Etiler
  • CZNBURAK Dubai
  • CZNBURAK Katar (yakında)

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar