Gökten Haberler: Akrep Burcunda Zehirli Tutulma

Akrep Burcunda Zehirli Tutulma
Akrep Burcunda Zehirli Tutulma

Akrep burcunda dolunay ve ay tutulması 16 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek.

Güneş ve Ay, Düğüm Ekseni yakınında veya üzerinde hizalandığından tutulmalar, tutulma mevsimi boyunca yılda sadece iki kez meydana gelir. Boğa Akrep eksenindeki tutulmalar sadece 19 yılda bir gerçekleşir ve bu eksendeki son tutulmalar 2003 ve 2004 yıllarında meydana gelmiştir.
6 ay boyunca zehrini döken bir Akrep yerine, bir Akrep’in zehirde boğulduğunu görebilir. Ayın ruhsal etkisi tüm burçları etkileyecek ama bunu en çok Akrep ve Boğa hissedecek. Anın haritasındaki sabit yıldızlar ve asteroitler, haritadaki eril – dişil anlamdaki bir dengesizliğin dengesini en tutkulu şekilde ortaya çıkaracaktır.

Bunların genel yorumlar olduğunu unutmayın. Elbette artık her çizelgenin parmak izi kadar farklı olduğunu biliyorsunuz, çizelgenize özgü etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinizin haritasını yorumlamak istiyorsanız eğitimlerime katılabilirsiniz.
Mayıs ayrıca serin havası, belki de kar yağışı, doğal afetler ve olaylarla aşk hayatınızdaki tutkuyu harekete geçirmeye hazır.

Liderlerin, ölümü gizlenen kralların ya da çürümüş cesetler, çürümüş duygular, çürük dedikodu kokusu, şehvet cinayetleri ve intiharlar, cinayetler, zehirli maddeler, yeraltı madenlerinin ve istihbarat teşkilatlarının ani yükselişi yaza damgasını vuracak.

Eclipse, lojistik sektörünü farklı boyutlarıyla ele alırken, deniz ve deniz yolları çok konuşulacak. Aynı zamanda denizlerimize kıyısı olan ülkelerle sorun yaşarken sınır ötesi operasyonlar çok daha fazla artabilir.

İsyanlar veya bunun gibi her türlü gizli yapı toplumun kafasını karıştırabilir. Ayrıca yabancı, zehirli ve zararlı ilaçların satışı, ticaretini yapan kişiler ve açıklamaları ile çok konuşulacaktır.
Pandemi süreci kan ve cinsellik yoluyla bulaşan bir şekilde yeniden geliyor, rahim ağzı kanseri gibi hastalıklar çok konuşulacak konular arasında olacak.

Depremler ve maden kazaları, volkanik hareketler, tsunami can sıkıcı olabilir. İnanılmaz trafik kazaları ile ilgili gündemler veya bu tür kazalar sonucunda ortaya çıkacak belgeler olabilir. Ekonomik krizler yapay mıydı? Soru gelebilir. Sonbahardan kışa farklı bir döngüye girdiğimizi anlamak için harika bir zaman olacak.

Yeraltındaki değerler ve hazineler ön plana çıkarken, dini liderler ve mezhepler farklı yüzleriyle tartışılacak.

Cinsel istismar ve çocuk, organ ticareti veya kaçırma kadınların taciz edildiği gündemler olacak ve bu konu tartışılacak.

Satürn ile ilgili tarafla sizin için neyin önemli olduğunu anlamak için size büyük bir arzu verir.
Örneğin, birkaç yıl içinde kendi şirketinizin CEO’su olmak ister miydiniz, yoksa bir iş sahibi olmanın getirdiği ek stres olmadan başka biri için çalışmaktan daha mı mutlu olurdunuz?

Ama nerede yaşıyorsun: Sonunda düşündüğün o şehirlerarası geçişi yapmak istiyor musun, yoksa sonunda sana göre değil mi? Satürn ayrıca yaşamın gerçekliğini ortaya çıkarma eğilimindedir. Gerçeğe bağlı kalmak ve yumruklarla yuvarlanmayı öğrenmek gelecekte sizi daha esnek ve hareketli hale getirecek. Bu dengeleyici bir hareket, biliyor musun?

Ay düğümlerinin etkisiyle bu güçlü ay tutulmasıyla kare yapan gezegenler, Satürn’ün etkisi ve Merkür’ün gerilemesi sırasında bazen bir şeyler gönderilmeli, bir şeyler farklı bir yola girmeli, bir şeyler gidene kadar işler değişmeyecek.

Bu gökyüzü olayının çeşitli canlı yayınlarını yaptık, aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/yVFyBCJEeSw ve https://youtu.be/XKOgmHcWs9E

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar