İstoç Plastikçiler

İstoç Plastikçiler
İstoç Plastikçiler

İstoç plastik yaşam araç gereçlerinin bir arada toplanmasıyla oluşturulan bir alandır. İstoç plastikçiler birçok kaliteli plastik ürünü uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir ortamdır. Lux plastik olarak bizde evleriniz için birçok farklı plastik araç gereci üretmekte.

Ürünler BPA içermemektedir ve sağlığa hiçbir zararları yoktur. A’dan Z’ye bütün plastik ürünlere firmamızda yer vermekteyiz ve birinci kalite malzemeler kullanarak müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Firmada yer alan ürünler mutfak ürünleri, banyo ürünleri, ev ve yaşam ürünleridir. Mutfak ürünleri; rende, kurutmalık, bıçak seti, çocuk taburesi, yumurta saklama kabı, rende, süngerlik, yumurtalık, erzak saklama kabı, mikser kabı, kesim panosu, bulaşık matı, matara, süzgeç, kurabiye kalıbı, sos şişesi, kaşıklık, çerezlik, kek fanusu ve daha birçok mutfak araç gerecini üretmekteyiz.

Ürünler her ihtiyaca uygun olarak farklı ebatlarda ve farklı modellerde üretilmektedir. Ev ve yaşam ürünleri; ayakkabı rampa seti, ayakkabı tutacağı, havlu askısı, düzenleyici, deterjanlık, maske kutusu, açacak, banyo aynası, çok amaçlı kutu, çöp kovası, poşet klipsi, gırgır, ilaç kutusu, takım çantası ve dikiş kutusu gibi birçok ürün firmamızda bulunmaktadır, ürünlerimizin birçok desen ve model seçeneği bulunmaktadır. Banyo ürünleri; diş fırçalık, sabunluk, diş fırçası kutusu, çöp kovası, banyo köşeliği, banyo askısı, tuvalet kağıtlığı, havlu asacağı, banyo rafı ve sabun kutusu gibi birçok ürün de firmamızda müşterilere sunulmaktadır.

Ürünlerin hepsi birinci kalite malzemelerden üretilmektedir ve insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Plastik ürünlerimizin temizlikleri oldukça kolaydır ve ürünlerimiz uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Bulaşık makinası yıkanımına uygun olan ürünlerde bununla ilgili bir işaret bulunmaktadır. Firmamız müşterilerinin memnuniyeti için ürünlerinde birçok renk ve model seçeneği oluşturmaktadır. Ürünler toptan olarak satılmaktadır ve koli içi adeti, ürün ağırlığı, koli hacmi, ürün hacmi, koli ebatı ve koli ağırlığı gibi detaylar ürünlerimizin açıklamalar kısmında yazmaktadır. Plastik ürünlerimiz kalitelerinin yanı sıra dekoratif görünüşleriyle de insanların dikkatini çekmektedirler.

Ürünler hafif olmaları sebebiyle oldukça rahat kullanılmaktadırlar. Plastik ürünlerimiz darbelere karşı da oldukça dayanıklıdırlar. Firmamızda plastik ürünlerin yanı sıra cam ürünler de mevcuttur, dilerseniz cam ürünlerimize de göz atabilirsiniz. İstoç plastikçiler arasında yer alan lux plastik firmamız müşteri memnuniyeti için profesyonel ekibiyle çalışmaktadır, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara müşterilerine sunmaya çalışan firmamızda müşterilerimiz aradıkları her türlü plastik ürünü kolaylıkla bulmaktadır.

Firma 30 yıldan beri kaliteli ürün tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran yaşam gereçleri üretmektedir. 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir. Ürünler ileri teknoloji aletler kullanarak üretmekteyiz. Lux plastik firmamız 12 adet kalite belgesine sahiptir. Firmamız yeni trendleri takip etmektedir ve gelişmelere ayak uydurmaktadır. Akla gelebilecek tüm plastik araç gereçlerine bünyesinde yer veren firmamız sayesinde aranan ürünlerin bulunması oldukça kolaydır. Firmamızda aylık 2.000.000 adet üretim yapılmakta.

Ürünler üretim aşamasından geçtikten sonra sıkı bir kalite kontrol testine girmektedir, bu aşamayı geçen ürünlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır, hatalı ürünler de ise sorunlar tespit edilmekte bir daha böyle bir durumla karşılaşmamak için de çözümler üretilmektedir. Ürünlerin tasarlamadan önce tüketici analizi yapmaktayız, bu analiz aşamasından sonra ürünlerimizin tasarımını gerçekleştirmekteyiz.

Ürünler kalıpları kendi kalıp hanemizde üretilmektedir, bu da bizi diğer firmalardan ayıran bir özelliği. Her geçen gün bünyemize yeni ürünler eklemek için çalışmaktayız. Ürünler müşterilerimize gönderilirken kargo aşamasında da son derece titiz çalışmaktayız ve ürünlerimizin müşterilerimize düzgünce ulaştığından emin olmaktayız. Plastik ürünler sağlığa zararlı maddeler içermemektedir.

Ürünler yalnızca evlerinizde değil seyahat, piknik, spor, yürüyüş gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz, hafif olmaları nedeniyle ürünlerimiz kolaylıkla taşınabilir. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi daha kapsamlı şekilde görmek isterseniz de yine sitemizde yer alan katalog kısmından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Firma beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını öğrenmek ya da ürünlerimizden satın almak isterseniz sitemizde yer alan fiyat al butonuna basarak fiyat teklifi almak istediğiniz ürünleri ekleyebilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Firmamız müşterileri için çalışırken aynı zaman da doğayı da korumaya çalışmaktadır, çevre risk unsurları incelenmekte ve tedbirler alınmaktadır. Firma atıkların geri dönüşümü sağlanmaktadır ve firma sürdürülebilirlik desteklenmektedir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar