Optima Ekspres Özel Oto Kuşet Treni İlk Seferini Yaptı

optima ekspres araba vagonu
optima ekspres araba vagonu

Yolcunun arabası ile birlikte seyahat edebildiği Optima Özel Oto Kuşet Treni, 23 Mayıs 2024 tarihinde Edirne’ye ulaştı. 2022’nin ilk oto kuşet treni, Avusturya’nın Villiach şehrinden 21 Mayıs’ta yola çıkıp 30 saatlik yolculuğunun ardından Edirne Gar’a ulaştı.

Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza büyük kolaylık ve rahatlık sağlayan oto kuşet treni ile araç sahipleri kuşetli vagonlarda seyahat ederken araçları da yine tren dizisinde bulunan iki katlı kapalı otomobil vagonlarıyla taşınıyor.

Optima Özel Oto Kuşet Treni ile 152 Yolcu, 82 Araç ve 2 Bisiklet Taşındı

152 yolcu, 82 araç ve 2 bisikletle Avusturya’nın Villiach şehrinden yola çıkan tren 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü saat 13.30’ta Edirne Gar’a ulaştı.

İlk seferin yolcularını karşılamak üzere Edirne Gar’da bulunan İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı İsmail Özdemir ve İstanbul Yolcu Servis Müdürü Mehmet Kavurgacı yolcularla seyahat deneyimleri üzerine sohbet ederek ikramlarda bulundu.

Yolcular, Optima Özel Oto Kuşet Treni ile binlerce kilometre araç kullanmak yerine konforlu, rahat ve emniyetli bir şekilde Türkiye’ye ulaştıklarını belirtti.

Oto kuşet trenlerinin Kasım 2022 ortalarına kadar ve toplamda 74 adet karşılıklı sefer yapması planlanıyor.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar