Lexus, Dünya Müzik Günü’nü İş Birliğiyle Kutluyor

Lexus Dunya Muzik Gununu Is Birligiyle Kutluyor
Lexus, Dünya Müzik Günü’nü İş Birliğiyle Kutluyor

Lexus, Dünya Müzik Günü’nü lüks ses sistemi uzmanı Mark Levinson iş birliği ile kutluyor. Dünya çapında milyonlarca Lexus kullanıcısına harika bir müzik deneyimi yaşatan Mark Levinson iş birliği, premium segmente araç içi eğlence sistemi standartlarını daha yukarıya çekmeyi başarıyor. Tüm müzik tarzlarında ve içeriklerinde en iyi deneyimi sunan sistemler, araçtakilerin kendilerini o atmosferin içerisinde hissetmelerini sağlıyor.

Lexus modelleri için ses sisteminin geliştirilmesi, modelin pazara sunulmasından yaklaşık 5 yıl kadar önce başlıyor ve aracın kabini kapsamlı bir şekilde mercek altına alınıyor. Bu detaylı çalışmalarla sıfıra yakın ses bozulması ve kristal berraklığında akustik performans elde ediliyor. Son olarak yeni NX modelinde bu başarıya imza atan iki şirket, bunu gelecek tüm yeni Lexus’larda da sürdürmeyi amaçlıyor.

Yeni NX SUV modelinde kullanılan özel üretim Mark Levinson ses sistemi, yeni PurePlay mimarisiyle 7.1 surround ses efekti yaratarak sesi, dinleyenlerin kulak seviyesine yaklaştırıyor ve bir araç içi ses sistemindeki deneyimi beklentilerin ötesine taşıyor. Lexus’un bu ses kalitesi, markanın omotenashi misafirperverlik felsefesine katkıda bulunarak, araç içerisindekilerin kendilerini tamamen evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyor.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar