Su Deposu İhracatında Konya Öne Çıkıyor

Su Deposu Ihracati
Su Deposu Ihracati

Brs Plastik su deposu ihracatında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Konya’da plastik su deposu imalatı olarak başladığı faaliyetlerine kalite politikasından taviz vermeden devam etmektedir. Polietilen hammaddeden üretmiş olduğu plastik su depoları, plastik bariyerler, plastik Işıklı mobilyalar, Plastik hobi sera ürünleri ve  Plastik süs eşyaları  bütün dünyadan talep görmektedir.

Brs Plastik sürekli yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde ürün çeşitlerine her gün yeni ürünler ekleyerek Amerika’dan Japonya’ya Avrupa birliği ülkelerinden Ortadoğu ülkeleri ve Afrika ülkelerine değişik plastik su depoları ve plastik ürünler  ihraç etmektedir.

Plastik Su Depoları

Su bir ihtiyaçtır. Küresel ısınmanın her geçen gün arttığı dünyada suyun önemi daha çok anlaşılmaktadır. Özellikle kentleşmenin yoğun olduğu bölgelerde yaşanan su kesintilerinde plastik su deposunun önemi bir hayli artmaktadır. Suyun daha verimli kullanılabilmesi için depolamanın önemi her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Tarımsal faaliyetlerde bilinçli sulama yapmak için plastik su depolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür ihtiyaçları karşılamak içinde Brs Plastik gerekli çalışmaları yaparak uygun ürünler üretmektedir.

Polietilen hammaddeden üretilen Plastik su deposu ürünleri gıda yönetmeliğine uygun bütün sertifikaları mevuttur. Kullanılacak yerlere ve bölgelere göre tasarlanarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretilen bütün ürünler dışardan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklı olduğu gözlenmektedir. Renkli ürünler güneş ısınlarına karşı dayanıklı ve yosunlaşma yapmamaktadır.18 litre den başlayarak 20 tonluk su deposuna kadar farklı ebatlarda üretim yapmaktadır.

18 litrelik plastik su deposu günlük ihtiyaçları karşılamak ve araçlarda kullanım için tasarlanmıştır.

50,100, 200, 300 ve 500 litrelik  kare ve dalgakıranlı Su depoları hacimlerinin düşük olması sebebi ile işyerlerinde evlerde ve araçlarda su bulundurmak için tasarlanarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

Dalgakıranlı plastik su depoları genellikle hareketli araçlarda yatlarda ve karavanlarda kullanılmaktadır. Hareket halinde olan araçlarda suyun hareketlerini önleyebilmek için Dalgakıran olarak adlandırlan ürünlerde özel tasarımla hazırlanan girinti ve çıkıntılar sayesinde suyun dalgalanmandan hareketsiz sabit kalmasını sağlayarak çıkabilecek seslerde önlenmektedir. Kare plastik su depoları ise sabit şekilde durabilecek biçimde kullanılan alanlar için üretilmiştir. Karavan araçlar için  60 ve 80 litrelik karavan tipi plastik su deposu olmak üzere iki çeşit özel tasarım ürünleri bulunmaktadır.

Diğer plastik su depoları ise dikey, yatay ve basık şeklinde üç şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Dikey plastik su depoları 1,2,3 5,10 ve 20 ton Olmak üzere 6 çeşit ürün bulunmaktadır. Ürünlerimiz değişik ölçülerde kullanılacaklar yerlere göre dizayn edilerek üretilmektedir. Bu ürünler evlerin bodrumlarında veya çatılarında suyun depolanması için, işyerlerinde, su ile çalışan makinalarda veya bahçe sulamalarında kısaca suyun depolanması gereken her yerde kullanmak için üretilmektedir.

Yatay depoları ise özellikle araçlarla su taşıma açısından dalgalanma olmayacak şekilde özel tasarımla üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler depolanacak ürünlerin yoğunluklarına göre değişik ölçülerde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dikey plastik su depoları gibi ev, işyerlerinde su depolamak ve bahçe sulamalarında da tercih edilmektedir.

Plastik Bariyerler

Plastik bariyerler ürün grubu yurt dışından  yoğun talep görmektedir Bu ürünün ergonomik yapısı ve özellikleri ile birçok ülkeye ihracatı yapılmaktadır. Ürünler tüm testlerden en iyi şekilde geçerek kalitesini ispat etmiş ve kabul görmüştür.

Turşu suyu, şalgam suyu ve sıvı gıda depoları olarak;

Özellikle ülkemizde üretim yapan büyük firmalar, Brs Plastik tarafından üretilen depoları  tercih etmektedirler. Tercih sebepleri ürünlerinde kullanmış olduğumuz maddeler sağlık açısından bütün testlerde en uygun değerlere sahip olmasından dolayıdır. Gıda için üretilen ürünlerin ilgili bakanlık tarafından verilmiş bütün sertifikalarımız mevcuttur.

Gıda ve diğer kimyevi maddeler içinde her ölçüde ve ebatta depo üretimleri mevcuttur. Bu ürünlerde kullanılan ürünün yoğunluğuna göre et kalınlıkları farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda bilgi için firma temsilciliklerini arayarak uzman personellerden bütün sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Işıklı (Led) Li Ürünler

Bu ürün yelpazesinde slogan olarak “Siz hayal edin biz üretelim modeli” Müşterilerin hayallerinde canlandırmış oldukları ürünlerin kalıpları firma tarafından hazırlanarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu ürün grubun da birçok çeşit mevcuttur.

Özellikle eğlence mekânlarında kullanmak üzere talep gören Işıklı koltuk takımları, Bistro masalar, bistro kare masalar, karşılama masaları, sehpalar Işıklı merdivenler küpler ve toplar olmak üzere birçok ürün firma tarafından üretilmektedir

Oteller tarafından rağbet gören ürünlerimiz işte şezlonglar, Işıklı saksılar, Aydınlatma direkleri, lobilerde Işıklı karşılama masaları, Işıklı merdivenler, Işıklı mobilyalar, Işıklı kaldırım taşları, ışıklı mantarlar tercih edilmektedir.

Hobi Sera Ürünleri

Özellikle pandemi dönemlerinde insanlarımızın evde kapalı kaldıkları anlarda toprakla uğraşabilmeleri için tasarlamış olduğu hobi Sera ürünleri evlerin balkonlarında teraslarında kullanılmayan bölgelerde etrafı batırmayacak şekilde organik şekilde ürün yetiştirmek için tasarlanmış ürünlerdir. Ayrıca bu ürünlerde çocuklar ürünün yetiştirilmesi için geçen süreyi gözlemlemeleri için iyi bir eğitim modeli olmuştur Bu sayede insanların toprakla uğraşarak terapi yapmaları sağlanmıştır. Bu tür ürünler özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız tarafında tercih edilmektedir.

 Rotasyon ve Kalıplama

Konya plastik su deposu ürünleri olarak başladığı bu süreçte mamül olarak üretilen bazı plastik su depoları  hacimleri yüksek olduğundan dolayı nakliye maliyetleri açısından yüksek olmaktadır. Yarı mamül olarak gönderildiği takdirde büyük tasarruf sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı rotasyon makineleri ülkemizin değişik bölgelerine  konumlandırmak sureti ile üretim yapma hedefimiz bulunmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde rotasyon makineleri yapma kapasitesi de mevcuttur.

Kalıplama olarak İşinde uzman mühendislerle çalışarak ürünlerin toplanması sağlanmaktadır müşterilerin istekleri doğrultusunda ürünlerin üretim bilmeleri için gerekli kalıp en uygun ve kaliteli şekilde üretilmektedir.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar