WhiteBIT’te Ücretsiz Kripto Para Nasıl Kazanılır: En Popüler Yollar

whitebit kripto para nasil kazanilir
whitebit kripto para nasil kazanilir

Kripto para sadece satın alarak elde edilemez. Birçok al-sat platformu, kullanıcıların ödül olarak dijital para almalarına olanak tanıyan çeşitli çekilişler, yarışmalar ve referans programları sunar. Bu makalede size WhiteBIT kripto borsasında ücretsiz olarak kripto para kazanmanın en kolay yollarını anlatacağız.

Kimlik doğrulaması için ödül

Kimlik doğrulama, hesabınıza ekstra güvenlik sağlayan, kişisel verilerinizi gerektiren ve kripto para borsalarında yaygın bir prosedürdür.

WhiteBIT’de kimliğinizi doğrulayarak yalnızca borsayı kullanmak için yeni fırsatların kapısını size açmakla kalmaz, aynı zamanda aylık çekilişlere katılmanıza da olanak tanır. Ödül havuzu ve kazanan sayısı her ay değişebileceğinden, güncel bilgiler için WhiteBIT’in sosyal medyasını takip edin.

Ödül olarak aldığınız kriptoyu satabilir, takas edebilir veya sadece bakiyenizde tutarak fiyatının yükselmesini bekleyebilirsiniz.

Soru-Cevap Oturumları

Soru-Cevap oturumu, WhiteBIT temsilcilerinin projenin özellikleri, hedefleri ve bunlara ulaşma yolları hakkında sorular sorduğu, kripto projeleri üzerinden bir iletişim biçimidir. Oturumlar, çoğu zaman Telegram’da metin biçiminde yapılır.

Oturumdaki soruları kullanıcılar bir form doldurarak kendileri sorar. Daha sonra bunların arasından en ilginç olanlar seçilir ve soru-cevap oturumunda projenin ekip üyelerine sorulur. En iyi soruların yazarları sadece istenen bilgileri bulmakla kalmayıp aynı zamanda ödül havuzunu da pay alır.

Al-sat yarışmaları

Kendinizi yetenekli bir kullanıcı olarak görüyorsanız, tam da ihtiyacınız olan şey bu. WhiteBIT, çeşitli projelerle ortaklaşa düzenli olarak al-sat yarışmaları düzenlemektedir. Kazanmak için, etkinlik süresi içinde belirli bir çiftte en büyük işlem hacmine ulaşmanız gerekir.

Projenin kripto para birimi cinsinden ödüller, liderlik tablosuna giren tüm kullanıcılara paylaştırılır. Liderlik tablosu genellikle 20 sıra içerir ve alınacak ödül tutarı, listedeki sıralamaya bağlıdır.

Me-me yarışmaları

Kripto projeleri ile ortaklaşa yapılan bir başka etkinlik türüdür. Bu etkinlikteyse, etkinlik hashtag’i altında belirli bir konu hakkında bir meme oluşturup yayınlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Söz konusu meme resim, metin veya video formatında olabilir. Önemli olan yaratıcı olmak! Kazananlar proje tarafından belirlenir ve kripto para birimi ile ödüllendirilir.

Referans programı

WhiteBIT’de yukarıdakilerden başka borsaya yeni kullanıcılar getiren kullanıcıların ödüllendirdiği bir referans programı da bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı bir referans bağlantısı veya QR kodu kullanarak işlem platformuna davet etmeniz yeterlidir. Bundan sonra, her ay referans olduğunuz kullanıcılar tarafından ödenen işlem ücretlerinin %40’ını alırsınız. Ne kadar çok kişiyi davet ederseniz, o kadar büyük fayda sağlarsınız!

Gördüğünüz gibi, kripto para elde etmek için satın almak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, WhiteBIT’te ücretsiz kripto kazanmak için bu yazıda saydığımız yöntemleri kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda becerilerinize, bazı durumlarda ise sadece şansınıza güvenebilirsiniz. Size en uygun yolu seçin ve harekete geçin!

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar