TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük Törenle Göreve Başladı

TCDD Genel Muduru Hasan Pezuk Torenle Goreve Basladi
TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük Törenle Göreve Başladı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’yle Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan Hasan Pezük, törenle göreve başladı. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt’un katıldığı törende görevi Metin Akbaş’tan devir alan Hasan Pezük, ülkemizin köklü kuruluşlarından olan demiryollarını daha ileriye taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Törende konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, hizmetlerinden dolayı Metin Akbaş’a teşekkür ederek yeni görevinde Hasan Pezük’e başarılar diledi.

Vekaleten yürüttüğü görevini gönül rahatlığıyla devrettiğini belirten Metin Akbaş ise çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek bundan sonra da demiryollarına hizmet edeceğini söyledi.

Demiryollarının 166 yıllık kadim bir çınar olduğunun altını çizen TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük ise Türkiye’nin göz bebeği kurumlarından olan demiryollarını daha ileri taşımak için mesai arkadaşlarıyla birlikte var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti. Kendilerine bu güzide kurumda hizmet etme fırsatı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük, yeni görevlerinde en büyük desteklerinin demiryolcuların bilgi ve tecrübeleri olacağını vurguladı. Konuşmaların ardından TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük, yeni görevine başladı.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar