İBB İSPER 30 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Yapacak

IBB ISPER Hasta ve Yasli Bakim Elemani Alimi Yapacak
İBB İSPER 30 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kadrolu personel alımı yapmak üzere, 12.09.2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde KPSS şartsız, bay-bayan 30 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacak.

İBB İSPER’in yayınlamış olduğu resmi iş ilana göre; en az lise mezunu 9 Erkek, 23 Kadın personel alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca aşağıda belirtilen mesleki şartlara da sahip olmaları gerekmektedir. İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecektir.

İBB İSPER personel alımı iş başvuruları 13 Eylül 2022 tarihinde başlayacak olup, 17.09.2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Posta veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Peki, İBB İSPER personel alımı için aranan şartlar nelerdir? Çalışma şartları nasıldır? Merak edilen tüm detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

  • MÜRACAAT ŞARTLARI

    En az lise mezunu,

  • Hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip,
  • 30 yaşını geçmemiş,
  • Gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek personeller alınacaktır.

ibb isper is ilani

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar