İBB Metro İstanbul KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Metro Istanbul Istasyon Birim Amiri Alimi Yapacak
Metro İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Metro İstanbul A.Ş personel alımı için yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Metro İstanbul A.Ş kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen mesleklerden KPSS şartsız personel alımı yapacak. Peki, İBB Metro İstanbul A.Ş hangi mesleklerden kaç personel alımı yapacak? Başvuru şartları neler?

Belediye personel alımı iş başvuruları bugün (29.09.2022) olup, 15 Ekim 2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. İş başvuruları İBB’nin kariyer sayfası olan “kariyer.ibb.istanbul” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İstanbul Metro Anonim Şirketi Esenler Genel Müdürlüğü KPSS şartsız 1 Eğitim Şefi, 1 İdari İşler Şefi, 1 İdari İşler Müdürü ve 1 Risk Yönetim Şefi olmak üzere toplam 4 kadrolu personel alımı yapacak. Bu kadroya ilişkin istenilen başvuru şartları aşağıda her bir meslek için ayrı ayrı verilmiş olup, başvuru sağlayacak adayların bu şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

egitim sefi alimi

idari isler muduru alimi

idari isler sefi alimi

risk yonetim sefi alimi

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar