Mehdi Sahel, Alstom Fas’ın Genel Müdürü Olarak Atandı

Mehdi Sahel Alstom Fasin Genel Muduru Olarak Atandi
Mehdi Sahel, Alstom Fas'ın Genel Müdürü Olarak Atandı

Alstom, Mehdi Sahel’in Alstom Fas’ın Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Kazablanka’da yerleşik, Alstom in Motion (AiM) stratejisinin uygulanmasından, ticari faaliyetlerin genişletilmesinden ve iş ve operasyonel performansın denetlenmesinden sorumlu olacak.

Mehdi, özellikle bankacılık, teknoloji ve yönetim danışmanlığı sektörlerinde, önde gelen uluslararası gruplarda başarılı bir şekilde genel yönetim pozisyonlarında bulunmuştur. Bölgede ve aynı zamanda proje yönetimi ve iş geliştirme dahil olmak üzere Avrupa’da yirmi yıldan fazla deneyime sahiptir.

Mehdi’nin liderliği ve ülke hakkındaki derin bilgisi, Fas’taki ivmemizi korumamıza ve Krallığın ihtiyaçlarına bağlı ve özenli kalmamızı sağlamamıza yardımcı olacak. Ülkenin toplu taşıma sisteminin dönüşümünün bir parçası olmaktan onur duyuyoruz. Alstom MENAT (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) Genel Müdürü Mama Sougoufara , “Ülkenin çabalarını desteklemeye bağlıyız ve bu büyümeyi desteklemek için güçlü bir yerel kapasite geliştirmeye devam edeceğiz” diyor .

“Alstom Fas’ın bir sonraki Genel Müdürü olmaktan gurur duyuyorum. Fas’ta teşvik edici bir zaman çünkü müşterilerimiz yeşil mobilite projelerinin inovasyonunu ve büyümesini büyütmek istiyorlar ve biz de Krallığın belirlediği vizyonu desteklemek için en geniş çözüm portföyünü sunarak onlara yardımcı olmak için ideal bir konumdayız. Alstom Fas Genel Müdürü Mehdi Sahel diyor.

Neredeyse bir asırdır Fas’ta bulunan Alstom, Fas’ta mobilite geliştirmenin uzun süredir devam eden bir ortağıdır. Alstom, Fas’ta 650’den fazla çalışanı ile, Rabat (66 tramvay) ve Kazablanka (124 tramvay) şehirlerine 190 Citadis X02 tramvayın teslimatı, yüksek trenler için 12 Avelia Euroduplex treni dahil olmak üzere ülkedeki birçok büyük projeden sorumludur. Tanca ve Kazablanka arasındaki hızlı tren bağlantısı ve yük, yolcu ve kombine taşımacılık hizmetleri için optimize edilmiş çözümler sunan 77 Prima lokomotifi.

Alstom, Avrupa’daki tesislerine tedarik edilen ve dünya çapında ihraç edilen trenlere monte edilen elektrik anahtar kutularının yanı sıra demiryolu uygulamaları için kablo üretimini artırmayı başardı.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar