Sabiha Gökçen Havalimanı Harcadıkça Kazandıran Sadakat Programını Başlattı

Sabiha Gokcen Havalimani Turkiyenin Ilk Havalimani Sadakat Programini Baslatti
Sabiha Gökçen Havalimanı Türkiye'nin İlk Havalimanı Sadakat Programını Başlattı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, sık seyahat edenlerin havalimanındaki faydalarını en üst düzeye çıkarmak için bir ödül programı olan ISG PORTPAL’ı tanıttı. ISG PORTPAL ile Sabiha Gökçen yolcuları, hem havalimanında hem de dünya çapında kullanımı kolay uygulama ile benzersiz ve kişiselleştirilmiş fırsatlardan yararlanabiliyor.

ISG PORTPAL’ın teknolojik altyapısını geliştiren ve yöneten küresel havalimanı sadakat programı çözüm sağlayıcısı Arrture ile iş ortaklığı yapan Sabiha Gökçen , havalimanındaki program ortakları ve paydaşları aracılığıyla yolcularını her seyahat temas noktasında en iyi uçtan uca deneyimle ödüllendirmeyi hedefliyor.

Arrture’ın sağladığı güçlü altyapı ve yolcu beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir hizmet ağı ile çalışacak olan ISG PORTPAL, program ortaklarından yapacakları harcamalar karşılığında üyelerine puan kazandıracak ve kazanılan bu puanları, çeşitli hizmetlerin satın alınması. ISG PORTPAL üyeleri, puan kazanma ve yakma avantajlarının yanı sıra sürpriz ayrıcalıklara da sahip olacaklar.

Kullanıcılar uygulamayı PlayStore veya AppStore’dan indirebilir ve havalimanı içindeki pazaryerinden her alışverişte hediye puan kazanmaya başlayabilir. ISG PORTPAL ile yolcular , yiyecek ve içecek satış noktaları, gümrüksüz satış mağazaları, dinlenme salonları, hızlı geçiş noktaları, havalimanı oteli ve havalimanı otoparkında tek bir platformda özel kampanya ve avantajlardan yararlanabiliyor.

Sadakat programının bir sonraki aşaması Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ötesine geçecek ve dünya çapında geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine yayılacak.

SabihaGökçen Uluslararası Havalimanı CEO’su Berk Albayrak, “Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olarak her geçen gün daha fazla yolcuya hizmet veriyoruz ve onlara havalimanı deneyimlerini daha konforlu ve keyifli hale getirmek için en yeni hizmetleri ve yenilikçi teknolojileri sunuyoruz. benzersiz satış noktamız olun.

Albayrak, “Yolcularımızın ihtiyaçlarının çeşitlenmesine paralel olarak yenilikçi teknolojik çözümlere yönelik yatırımlarımız devam edecek. Sadakat programımızın, havalimanında iş ortaklarımızla ilişkilerimizi güçlendireceğine ve yolcularımıza eşsiz ve mükemmel bir deneyim sunacağına yürekten inanıyorum.”

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar