Alstom, Kahire Metro Hattında Dört İstasyonu Hizmete Açtı

Alstom Kahire Metro Hatti Faz Ada Dort Istasyonu Hizmete Acti
Alstom, Kahire Metro Hattı 3 Faz 3A'da Dört İstasyonu Hizmete Açtı

Alstom, Kahire Metro Hattı 3 – Ph3A için Attaba’dan Kit Kat’a kadar toplam 4 istasyonla sinyalizasyon, merkezi kontrol ve sürüş modlarını başarıyla sağladı, test etti ve devreye aldı.

Kasım 2015’te NAT, Alstom’a Kahire Metro Hattı 3 Faz 3 için sistem ve alt sistem tasarımı, üretimi, kurulumu, test / devreye alma, eğitim, sinyalizasyon, sürüş modları, merkezi kontrol ve telekomünikasyon sistemleri sağlamak için bir sözleşme verdi. NAT, G3 Güç Kaynağı Konsorsiyumunun bir üyesi olarak Alstom’u, güç çekiş sistemi ve depo ekipmanının tasarımı, tedariki, kurulumu, test edilmesi, devreye alınması, eğitimi, bakımı için bir sözleşme ile ödüllendirdi.

“Alstom, Kahire Metrosu’nun 3. hattı, faz 3A için Urbalis sinyalizasyon çözümünü sunmaktan gurur duyuyor. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya ve Ulusal Tüneller Kurumu ile uzun vadeli ortaklığımızı sürdürmeye kararlıyız. Alstom Mısır Genel Müdürü Ramy Salah, “Ülkeye son teknoloji sinyalizasyon çözümleri sunmaya çalışıyoruz” dedi.

Urbalis, operatörlerin banliyö trafiğini hafifletmesine yardımcı olan gelişmiş bir sinyalizasyon sistemidir. Sürekli olarak yükseltilen çözüm, şehir operatörlerine operasyonel ihtiyaçlarını destekleyen standart denetim ve kontrol sağlarken performanslarını ve kapasitelerini en üst düzeye çıkarmalarında yardımcı olur. Ağır yolcu taşımacılığı metropolleri için tasarlanan sistem, ilerleme ve ortalama hız performansını iyileştiren önemli bir işlev yelpazesi sunar.

Alstom, 40 yılı aşkın bir süredir Mısır’da bulunuyor ve ülkedeki güçlü demiryolu altyapısı geliştirme trendini desteklemeye katkıda bulunuyor. Alstom Egypt, onlarca yıldır AMECA bölgesindeki projelerimizi destekleyen sinyalizasyon, Güç Kaynağı ve Depo Ekipmanları ile ilgili bir mükemmellik merkezinden sorumlu olan yerel bir yetenek havuzu geliştirdi. Alstom Egypt’ın Mısır’ın demiryolu endüstrisinin gelişimine önemli bir katkıda bulunmasını sağlayan bu mirastır.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar