Edirne’de Yapımı Devam Hızlı Tren Projesi Toplantıda Değerlendirildi

Edirnede Yapimi Devam Hizli Tren Projesi Toplantida Degerlendirildi
Edirne'de Yapımı Devam Hızlı Tren Projesi Toplantıda Değerlendirildi

Edirne’de yapımı devam hızlı tren projesi çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.Edirne’de yapımı devam hızlı tren projesi çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Edirne Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Vali H. Kürşat Kırbıyık başkanlığında yapılan toplantıda Havsa iç gümrükleme sahası ve hızlı tren hattı ulaşım bağlantıları, proje konusundaki teknik detaylar ve alternatif çalışmalar görüşüldü.

Toplantıya Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık ile birlikte Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürü Oğuzhan Şatıroğlu, TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Havsa Kaymakamı İsmail Hakkı Batı, T.C.D.D 1. Bölge Müd. Yrd. Ali Başpınar, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Md. Nihat Kınık, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Engin Öztürk, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan ve firma yetkilileri katıldı.

Toplantının ardından Vali H. Kürşat Kırbıyık, Ticaret Bakanlığı Destek Hiz. Tasf. İşl. ve Dön. Ser. Genel Md. Oğuzhan Şatıroğlu ve TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte Kapıkule ve Hamzabeyli tır parkı sahalarında incelemelerde bulundu.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar