Emirates SkyCargo ve United Cargo Önemli Bir Anlaşmayı Duyurdu

Emirates SkyCargo ve United Cargo Onemli Bir Anlasmayi Duyurdu
Emirates SkyCargo ve United Cargo Önemli Bir Anlaşmayı Duyurdu

Emirates SkyCargo ve United Cargo, iki küresel şirket arasında daha kapsamlı yeni bir tarihi ticaret anlaşmasına dayanan bir mutabakat zaptı imzaladı. Bu işbirliği, dünya çapında hem Emirates Skycargo hem de United Cargo hava kargo müşterilerine fayda sağlayacak.

MoU, Londra’daki Dünya Kargo Sempozyumu’nda (WCS) Emirates Kargo Kıdemli Başkan Yardımcısı Nabil Sultan ve United Cargo Başkanı Jan Krems tarafından imzalandı.

Mutabakat Muhtırası şartları uyarınca, Emirates SkyCargo ve United Cargo, düzenleyici onaya tabi olmak üzere, hatlar arası kargo seçeneklerinin genişletilmesi ve blok uzay anlaşmaları da dahil olmak üzere bir dizi konuda yakın işbirliği içinde çalışacak. Yeni anlaşma, iki taşıyıcı arasındaki mevcut hatlar arası navlun anlaşmalarına dayanıyor ve müşterilere birleşik küresel ağda daha fazla kapasiteye erişim sağlayacak.

“Emirates SkyCargo, küresel hava kargo endüstrisinde lider bir oyuncu olmaya ve müşterilerine en üst düzeyde ürün ve hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Emirates Kargo Kıdemli Başkan Yardımcısı Nabil Sultan, “Bizimkileri tamamlayan geniş bir ağa sahip, başlı başına lider bir havayolu olan United ile çalışmak, müşterilerimiz için değeri artırmamıza ve yeni pazarlara daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olmamıza olanak sağlayacak.” dedi .

“Emirates SkyCargo ile çalışmaktan çok memnunuz. Dünyanın önde gelen havayollarından biri olan Emirates SkyCargo, sektörde önemli bir oyuncudur ve yeni anlaşmayla bağlantılı olmak, dünya çapında yeni hizmetler sunmamızı sağlayacaktır. United Cargo Başkanı Jan Krems, “Müşterilere endüstri lideri çözümler sağlama konusunda ortak bir taahhüdümüz var ve gelecekte birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi .

United Cargo, dünya çapında 100’den fazla destinasyona ve 11 kargo uçağına giden yolcu rotaları aracılığıyla Emirates SkyCargo’nun yüksek frekanslı dağıtım ağına erişebilecek, Emirates SkyCargo ise ABD’de 200’den fazla şehre ve beş kıtada 300 şehre erişebilecek.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar