Kosher Sertifikası

kosher
kosher

Hangi ürün için koşer işaretini kim alır?

İbranice’de “Hechscher”  adı verilen  koşer işaret, üretici veya  gıdadaki  takviye  için önemlidir. Kozmetik ve kozmetik  alanında  endüstri   için bir  ortak olarak, koşer işaretini  kullanacaksınız. Sizsiniz. Bu şekilde, eyaletinizi derhal güvenilir bir  şirket  kullanımı olarak koşer işareti ile  işaretlenmiş ortaklar ve müşterilerle sunarsınız. Ürünler ve katkı maddeleri önyargısız  ve  üretim süreci  boyunca   en yüksek hijyen standartları.

Günümüzde işlenip diğer ürünlerle karıştırıldığında veya katkı maddeleri ile desteklendiğinde, zamanın% 90’ından fazlasında,  Kosher sertifikası  önem kazanmaktadır.  Ydów inancının takipçileri   ,  inançlarının ilkelerine  uygun olarak  garanti edilir. Sağlık bilincine sahip insanlar, tüketici, vejetaryenler ve veganlar için,  koşer işareti   ürünün saflığını ve  aynı zamanda asciwy sposób hayvancılıktır.

Sertifikasyon süreci –  koşer sertifikasyonu için üç adımda

Sertifika  alma süreci,  ürünün ürünü ile  ayrı bir biçimde ayrıntılı bir kombinasyonunu elde etmek için  ürünün  analizi ile  başlar. Bu  analizin amacı doğrultusunda,  size tamamen  bize  gönderilmiş olan model  formları  sağlayacaksınız. Koşer olmayan modellerde,  uygun bir   koşer alternatifi  sunuyoruz.

Eksiksiz formlara ek  olarak, sizden aşağıdakilerle  ilgili eksiksiz ve ayrıntılı bir  dokümantasyona  ihtiyacımız var:

  • üretim sürecinin  sonu
  • depolamanın yanı sıra  nakliye ve paketleme açıklaması
  • HACCP Enplanları ve  var  olan  ÇKP noktaları
  • Üretim sürecinin üretim süreci   akış şemasının  tanımı

Bu belgeye    dayanarak,  bir  denetim  yapılabilir. Bu temelde ürünlerinizin  marka ile belgelendirilip belgelendirilemeyeceğini  belirleyeceğiz.

Adım 2 – Yerinde denetim

Ürünleriniz koşer  sertifikalı ise,  denetim sizin yerinizde gerçekleşebilir. Denetimden iki  hafta önce,  sizinle  toplantı için bir  tarih belirleyeceğiz.

Adım 3 — Kosher Sertifikası

Denetimden   sonra, derhal  koşer  sertifikaları vereceğiz  ve  şirket ekipmanınızda kullanılmak üzere  koşer logonuzu / etiketinizi  alacağız,  reklam maddesi ve ambalaj. Bir yıl sonra,  koşer sertifikası  güncellenmelidir.

koşer sertifika,  koşer sertifika, koşer sertifika fiyatı 

Tel : +49 179 423 98 03

İnternet Sitesi : https://www.kosherzert.de/pl/certyfikat-koszernosci/certyfikat

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar