2022 Yılında 30 Yeni Moskova Metro İstasyonu Açıldı

Yilinda Yeni Moskova Metro Istasyonu Acildi
2022 Yılında 30 Yeni Moskova Metro İstasyonu Açıldı

21 Kasım 2019 tarihinden itibaren MCD-1’de 6 yeni ve yeniden yapılandırılmış istasyon, MCD-2’de 10 banliyö istasyonu ve gelecekteki MCD-3 ve MCD-4’te 14 istasyon açıldı.

Yeni istasyonlar, seyahatleri yolcular için daha kolay hale getiriyor ve onlara yakın alanların ve kamusal alanların geliştirilmesine yardımcı oluyor. Örneğin, Kuryanovo MCD-2 istasyonunun açılması, bölgenin kalkınmada gerçek bir atılım yapmasına izin verdi. Daha önce düşük talep gören bir bölgede aktif konut gelişimi başladı.

Ayrıca istasyonlar, bir ulaşım modundan diğerine geçiş yapmanın uygun olduğu büyük ulaşım aktarma merkezlerinin bir parçası haline geliyor. Örneğin, birinci çapın yeniden inşa edilmiş istasyonunu içeren Okruzhnaya merkezi .

Moskova Belediye Başkanı S. Sobyanin’in talimatıyla Moskova Merkez Çemberini geliştirmeye devam ediyoruz. 2022’de MCD-1, MCD-2 ve gelecekteki MCD-4’te 6 yeni ve yeniden yapılandırılmış istasyon açtık. Toplamda, MCD lansmanından bu yana ilk dört çapın rotalarında 30 banliyö istasyonunu yeniden inşa ettik. Hepsi Moskova ulaşım standartlarını karşılıyor, çok katlı güvenli demiryolu geçişlerine sahip modern konforlu istasyonlar, modası geçmiş banliyö tren duraklarının yerlerinde görülen rahat ve hızlı aktarmalarla diğer toplu taşıma modlarıyla entegre.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Günceleme: 06/12/2022 12:58

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar