Lake ve Mebran Kapı Modelleriyle Modern Evler

lake kapi modelleri
lake kapi modelleri

TORUN KAPI olarak eviniz ve ofisinizin talep ettiğiniz renk ve tarzda özel tasarım kapısı üretimlerini uygun fiyat avantajıyla yapıyoruz. Lake kapı modelleri  ve membran kapı modelleri  ise sizlere modern ev dekorasyonunda büyük bir kolaylık sağlıyor. Özel tasarım oda kapılarından zengin kapı modelleri kataloğuna kadar sizlere özgürlük tanımakta.

Membran kapı silikon zar kullanılarak MDF malzeme her yüzeye eşit oranda silikonlanıp ısı ve yüksek basınç yapılarak elde edilir. Mebran kapıların en büyük özelliklerinden biri de suya ve neme dayanıklı yapı olmasıdır. Bunun yanında kolay temizlenebilir, hijyenik olması ve CNC teknolojisi ile donatılması tercih sebeplerinden biridir. Çeşit aralığı geniş olan membran kapıyı kullanıcılar oldukça uzun ömürlü olması sebebiyle tercih etmektedir.

Tercih edilen bir diğer ürün de lake kapılardır. Lake kapılarda da tıpkı mebran kapılar gibi CNC teknolojisi kullanılmaktadır. Renkleri genellikle beyaz olur. Lake kapılarda çok kaliteli bir ürün olan poliüretan boya kullanılmaktadır. Görünüşü oldukça doğaldır. Talebe göre değişen camlı ve camsız modellerde farklı tasarımlar kullanıcının zevkine göre elde edilebilir.

kapi modelleri

HER ZEVKE HİTAP EDEN LÜKS ODA KAPI MODELLERİ

TORUN KAPI müşterilerin zevkine göre her türlü seçeneği sunabilmektedir. Günümüzde ev ve ofislerin dekoru için vazgeçilmez bir unsur olan kapılarımız göz zevkinizi arttıracaktır.

Firmamız klasik çizgi, avangard kapı, spor seçenekler de sunabilmektedir. Modern dokunuşlarla bir ev dekorasyonu talep eden sizler için sade açık renkli beyaz huş membran kapı modeller en güzel kapı seçeneğidir. Klasik çizgileri seven müşterilerimiz için de italyan ceviz ve koyu ceviz renklerde amerikan kapılar benzeri veya mdf kapı modellerine benzeyen oda kapısı modelleri siz müşterilerimizin zevkine sunduk. TORUN KAPI tamamen farklı kapılar isteyen müşterilerini de unutmadı. Daha önce başka bir yerde rastlamadığınız tamamen bize özgü faklı ve göz zevkine hitap eden kapı modelleriyle de çeşitliliğimizi artırdık.

lake kapi

Kapı kataloğumuzu ve renk kartelamızı oluştururken yıllardır en çok beğenilen kapı renklerini ve en çok sevilen kapı modellerini tercih ettik. Daha dayanıklı bir iç oda kapı modelini amaçlarken aynı zamanda daha çok beğenilen iç kapı modellerini de sizlere sunmayı amaçladık. Bu nedenle

Tekirdağ organize sanayi bölgesinde kendine ait bir fabrikası bulunan firmamız iç oda kapıları üretim hayatına başladığı günden itibaren sizlerin talep ettiği model, ölçü ve renklerde her türlü seçenek sunan köklü bir firmadır.

Eğer sizin de yeni bir kapıya ihtiyacınız var veya eski kapınızı yenisiyle değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sizde eğer hayal ettiğiniz kapıya çok kısa bir sürede müşteri memnuniyeti esas alınarak sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. TORUN KAPI İstanbul showroom adresimiz : İkitelli Keresteciler Sitesi 23. Blok No:17 Başakşehir/ İSTANBUL da ve bizlere 0212 442 33 21 den veya http://membrankapı.com web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

mebran kapi

Günceleme: 31/01/2023 00:09

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*