Getir Kurye Ne Kadar Maaş Veriyor (Getir Maaşları)

Getir kurye maaşları 2023 yılında güncellenerek kamuoyu ile paylaşıldı. Getir kurye saatlik ücret ve Getir kurye paket başı ücret ne kadar oldu, gibi sorular birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Getir ne kadar maaş veriyor sorusu kurye olmak isteyen kişiler arasında en popüler konular arasında yer alıyor. İnsanlar market alışverişlerini online yapmaya başladığı için Getir uygulaması da ülkemizde çok sayıda kişi tarafından kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.

POZİSYON SAATLİK ÜCRET
Kendi Motoru İle Çalışan 58,50 + 5 TL Paket Başı
Şirket Motoru İle Çalışan 38,50 + 5 TL Paket Başı
Sigortalı Çalışan 45 TL

 

POZİSYON MAAŞI
SİGORTALI KURYE 11,000 TL
ESNAF KURYE 17,000 TL

Getir motorlu kurye ve araçlı kurye maaş ücreti vergiler dahildir.

Getir Kurye Maaşları

Online alışveriş uygulaması olan Getir ülkemizde son yıllarda en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Getir kurye maaşları 2023 rakamları merak edenler için şu şekilde açıklandı:

Oldukça büyük gelişme gösteren firma bu yıl içerisinde yurt dışına da açıldı ve ülkemizi temsil eden markalardan biri haline geldi.

Getir Kurye Ücreti

Ülkemizde popüler online alışveriş uygulamalarından biri olan Getir markası tüm ülkede geniş bir iletişim ağıyla hizmet veriyor. Getir kurye ücreti motor kullanan çalışanlar için 10,000 TL ile 11,000 TL aralığında değişiyor. Araçlı kuryeler için ise maaş aralığı 15,000 TL ile 17,000 TL arasında değişiyor.

Market alışverişinden, yiyecek ve fırın ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma teslimat sürelerini de en fazla 15 dakika olacak şekilde her bölgede hazır kurye bulunduruyor.

Getir Araçlı Kurye Maaşları

Getir araçlı kurye maaşları 2023 yılı itibariyle 15,000 TL ile 17,000 TL rakamları arasında değişiklik gösteriyor. Araçlar markanın kendisine ait ve ülkemizin her ilçesine özel hızlı teslimat özelliğine sahipler.

Online ödeme ya da kapıda ödeme seçenekleriyle ödeme koşullarında kolaylık sağlıyor. Çalışanlarına ayrıca her ay 750 TL yemek parası veriyor. Çok geniş bir servis ağına sahip olduğu için hem büyük şehirlerde hem de kırsal kesimde oldukça büyük bir müşteri kitlesi var.

Günceleme: 19/03/2023 11:55

Benzer Reklamlar