PUBG Mobil Twitter Giriş Sorunu – PubG Twitter JavaScript Hatası

pugb giris hatasi nasil cozulur x
pugb giris hatasi nasil cozulur x

PUBG Mobile Twitter Giriş Sorunu telefon’da nasıl düzeltilir ve PUBG Mobile Twitter JavaScript hatası çözümü nedir soruları son günlerde çok sayıda kişi tarafından merakla araştırılıyor. Bu yazımızda PUBG Mobile Twitter Giriş Sorunu nasıl çözülür sorusuna cevap vereceğiz.

PUBG Mobil Twitter giriş sorunu son dönemde yeniden gündem olmayı başarmış durumda. Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan PUBG’ye kayıt olmak için bir mail hesabına ihtiyacınız var.

Fakat kullanıcılardan gelen yoğun talep sonrasında PUBG ekibi, Twitter üzerinden kayıt olma ve giriş yapma imkanı da sunmaya başladı. Ancak PUBG Mobil’e Twitter üzerinden giriş yaparken bazı sorunlarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz.

1.6 güncellemesi sonrasında ortaya çıkan Twitter giriş probleminin çözümlenmesi için oyuncular tarafından binlerce mail gönderilmiştir. Nitekim bu sorun farklı nedenlerde ötürü meydana gelebiliyor. Twitter’ın ve PUBG’nin güncellemelerinin ardından çözülen bu sorun halen devam ediyorsa aşağıdaki adımları takip etmek mümkündür:

  • PUBG Mobile oyununa Twitter’dan giriş yapamıyorsanız Twitter hesabının doğrulanıp doğrulanmadığından emin olun.
  • PUBG Mobile oyununun güncel olup olmadığını kontrol edin.
    Bu yöntemleri deneyerek sorunu çözüme kavşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Twitter Giriş Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Twitter giriş nasıl yapılır sorusunun yanıtı oldukça basittir. Ancak öncesinde bazı önlemlerin alınması gerekiyor. İlk etapta giriş yapmak istenen Twitter hesabının kimlik doğrulamasının yapılmış olması şarttır.

Böylece Twitter konusunda herhangi bir sorunun yaşanması mümkün olmayacaktır. Bunun yanı sıra uygulama mağazasına giderek PUBG’nin güncel olduğundan emin olunmalıdır. Oyun güncel değilse şayet güncelleme yaparak ilerleyin.

PUBG Twitter ile Bağlanma

PUBG Twitter ile bağlanma nasıl ve nereden yapılır diye araştırma yapılıyor. En yalın haliyle bu işlem için aşağıdaki adımların takip edilmesi yeterli olacaktır:

  • İlk önce Twitter hesabı açmak ve doğrulamak gerek.
  • Sonrasında PUBG Mobile oyununun ikonuna tıklanır ve oyun açılır.
  • Ekranın sol altında yer alan Twitter ikonuna tıklayarak Twitter üzerinden giriş yapmak mümkündür.

Belirttiğimiz bu adımları takip etmeniz durumunda PUBG Twitter bağlantınızı sorunsuz şekilde yapmış olacaksınız.

PUBG Mobile Twitter Giriş Sorunu Telefon

PUBG Mobile Twitter giriş sorunu telefon için sıkça karşılaşılabiliyor. Bu tip durumlar çoğunlukla PUBG’ye gelen güncellemelerin ardından meydana geliyor. Bu sebeple oyunun güncel olduğundan muhakkak emin olmak gerekiyor.

Nitekim bunun yanı sıra telefonlarda karşılaşılan bir diğer problem oyunun güncel olmaması oluyor. Uygulama mağazasına giriş yapıp arama çubuğuna PUBG Mobile yazdıktan sonra oyunun güncel olup olmadığı öğrenilebiliyor.

PUBG Mobile Twitter JavaScript Hatası

PUBG Mobile Twitter JavaScript hatası yüzünden oyuna giriş yapamadığını belirtenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Destek ile iletişime geçerek JavaScript hatası aldığını söyleyenler genellikle mobil cihazlar üzerinden bu hatayla karşılaşıyor. JavaScript hatasını çözebilmenin yollarından birisi oyunu silip yeniden yüklemektir. Böylece oyun içerisindeki ayarlar varsayılan hale dönecektir.

 

Günceleme: 18/03/2023 00:17

Benzer Reklamlar