Shadow and Bone 3. sezon Netflix’te ne zaman başlıyor?

Shadow and Bone sezon Netflixte ne zaman basliyor
Shadow and Bone sezon Netflixte ne zaman basliyor

Shadow and Bone 2. Sezon Netflix’te mevcuttur. devamı var mı İşte 3. Sezon hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz. Shadow and Bone, 19. yüzyıl kurgusal bir versiyonunda geçiyor . Silahlar, kılıçlar ve en önemlisi Grisha’nın güçleri Netflix dizisinde kullanılırken, ok ve yay uzun bir geçmişe sahip. Odak noktası, anavatanı Ravka için bir görevde doğaüstü güçlerini keşfeden Alina’dır. İlgi çekmeyen bir haritacıdan hızla Birinci Ordu için imrenilen ve önemli bir silaha dönüşür . Artık ikinci sezon akış platformunda mevcut olduğuna göre, hayranlar hemen hikayenin devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

  • Shadow and Bone 3. sezon var mı ve ne zaman başlıyor?
  • Kadroda hangi oyuncular var?

Başlangıç, olay örgüsü, fragman, oyuncular ve Co. – olası üçüncü sezon hakkında bilinenler burada bir bakışta bulunabilir.

Shadow and Bone’un üçüncü sezonu var mı?

Halihazırda “Shadow and Bone”un devamını umut eden herkesin biraz daha beklemesi gerekecek: Netflix henüz 3. Sezonu onaylamadı . Akış hizmeti, devam filmini sipariş etmeden önce genellikle mevcut sezonun başarısını bekler. Ancak dizi, yazar Leigh Bardugo’nun iki farklı kitap serisine dayandığından, dizi sorumlusu Eric Heisserer, Shadow And Bone fikrini üç sezonluk bir plan olarak hemen ortaya attı . Üçüncü sezonu da dört gözle bekleme ihtimalimiz yüksek.

Shadow and Bone 3. sezon Netflix’te ne zaman başlıyor?

Yeni sezon henüz onaylanmadığı ve çekimleri yapılmadığı için şu an için bir çıkış tarihi belirlenmedi. Netflix bununla ilgili bir duyuru yapar yapmaz başlangıç ​​tarihini burada bulabilirsiniz .

Kesin olan tek şey, 3. sezonun, tüm yeniden başlatmalar gibi, yayınlandığı gün sabah 9’dan itibaren mevcut olacağıdır .

Shadow and Bone: 3. Sezon ne hakkında?

Elbette hayranlar Grisha, Alina ve Co.’nun güçlerinin nasıl devam edeceğini bilmek istiyor. Ama burada bile sabırlı olmalısın. Hala bir devam filmi ile ilgili bir onay olmadığından , potansiyel bir olay örgüsü hakkında hiçbir şey bilinmiyor .

Bununla birlikte, Netflix çoğu şovun modelini takip ederse, Shadow and Bone’un 3. Sezonu doğrudan 2. Sezonun hikayesine bağlanacaktır.

3. sezon için bir fragman var mı?

Ne yazık ki, “Shadow and Bone” un olası devamı hakkında önceden bir fikir edinmek isteyenlerin beklemesi gerekecek: şu anda 3. sezon için bir fragman yok . Yayınlanır yayınlanmaz, burada bulacaksınız.

Bir bakışta Shadow and Bone 3. Sezon oyuncu kadrosu

Netflix , Shadow and Bone’un 3. Sezonunu henüz onaylamadı. Bu nedenle, hangi aktörlerin muhtemelen yeni karakterleri oynayacağı şu anda net değil . Ancak ana oyuncu kadrosunun benzer kalması gerektiği varsayılabilir .

Mevcut aktörler ve rolleri hakkında bir genel bakışı burada bulabilirsiniz:

Jessie Mei Li Alina Starkov olarak
Archie Renaux Malyen Oretsev olarak
Ben Barnes General Kirigan olarak
Freddy Carter Kaz Brekker olarak
Kit Young Jesper Fahey olarak
Amita Suman Inej Ghafa olarak
Nina Zenik olarak Danielle Galligan
Calahan Skogman Matthias Helvar olarak
Papatya Kafa Genya Safin olarak
Lewis Tan Tolya Yul-Bataar olarak
Anna Leong Brophy Tamar Kir-Bataar olarak
Jack Wolfe Wylan Hendriks olarak
Patrick Gibson Nikolai Lantsov olarak

Shadow and Bone: 1. sezonun konusu

Askerler ve haritacılardan oluşan sıradan ordunun saflarına katılan Alina ve Malyen , doğu Ravka’ya gönderildiklerinde pek de heyecanlanmıyorlar . Bunu yapmak için, ülkeyi aşılmaz karanlığıyla ayıran ve geçmeye cesaret edenleri defalarca yiyen kanatlı canavarların yaşadığı zifiri karanlık gölgeler koridorunu geçmeleri gerekiyor . Grup, olması gerektiği gibi, Gölge Koridoru’nda saldırıya uğrar, ancak mucizevi bir şekilde Alina, Malyen’i yaratıklardan kurtarmak için parlak bir parıltı yayar .

Shadow and Bone: 2. sezonun konusu

Alina Starkov kaçıyor. Bazıları onu bir umut sembolü olarak görüyor, diğerleri onun bir hain olduğundan şüpheleniyor , ancak o, Gölge Koridoru’nu yok etmeye ve Ravka’yı yıkımdan kurtarmaya kararlı. Ama General Kirigan başladığı işi bitirmek için geri döndü. Görünüşte yok edilemez gölge canavarlardan ve korkunç yeni Grisha üyelerinden oluşan korkunç yeni bir ordu tarafından desteklenen Kirigan, her zamankinden daha tehlikeli.

Günceleme: 17/03/2023 20:59

Benzer Reklamlar