Üçüzler 2. sezon: Netflix’te başka bir sezon olacak mı?

Ucuzler sezon Netflixte baska bir sezon olacak mi
Ucuzler sezon Netflixte baska bir sezon olacak mi

Üçüzler (Triptych), 22 Şubat’ta Netflix’te yayınlandı, yani bir süredir yayıncıda. Çoğu kişi şimdiye kadar ilk sezonun tamamını izledi ve yeni bölümlerin yakında gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Neyse ki, potansiyel bir Üçüzler 2. sezon hakkında bilinmesi gereken her şeyi paylaşmamız için bize sahipsiniz.

Üçüzler , Leticia López Margalli tarafından yaratılan yeni bir Meksika gerilim dizisidir. Doğumda ayrılan ve daha sonra yetişkinlikte birbirlerini bulan bir dizi üçüz (Eddy Galland, David Kellman ve Bobby Shafran) gerçek hikayesinden ilham aldığına inanılıyor.

Dark Desire’dan Maite Perroni, adli tıp ajanı Rebecca’nın başrolünde. Bir cinayeti araştıran Rebecca, kurbanın tıpkı kendisine benzediğini ve onun adını bildiğini fark eder. Bu, onu kendi kimliğinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarır.

David Chocarro, Flavio Medina, Nuria Bages, Ofelia Medina, Ana Layevska, Claudia Lobo, Aldo Gallardo ve Daniella Valdez de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Üçüzler 2. sezon olacak mı?

17 Mart itibarıyla Netflix, dizinin ikinci sezon için geri dönüp dönmeyeceğini açıklamadı. Bu şaşırtıcı değil çünkü Netflix genellikle yeni şovlarını biter bitmez yenilemez. Akış devi, bir karar vermeden önce insanların gerçekten ilk sezonu izleyip izlemediğini ve bundan keyif alıp almadığını görmek isteyecek.

Tipik olarak Netflix, platformdaki ilk 28 gününde bir şovu kaç kişinin izlediğine bakar. İlk aydan itibaren izlenme saatlerine bakmak, yayıncının bir şovu yenilemeye veya iptal etmeye karar vermesine yardımcı olur. Temel olarak, ilk aydan itibaren izlenme saatleri yüksekse, Netflix’in diziyi yenileme olasılığı daha yüksektir. Ancak izleme saatlerinin Netflix standartlarına göre düşük olduğu düşünülürse, Triptych büyük olasılıkla açılışı yapacaktır. Ne yazık ki, Netflix’in diziyle ne yapmak istediğini açıklaması muhtemelen bir ay kadar sürecek.

Ama bir Üçüzler 2. sezonun olma ihtimalinin ne olduğunu merak ediyorsanız, dizinin büyük olasılıkla yeni bölümlerle geri dönmeyeceğini söyleyebiliriz. Neden? Pekala, ilk sezon hemen hemen tüm yanan soruları yanıtlıyor ve gerçekten herhangi bir yarım kalmış iş bırakmıyor. Demek istediğim, ikinci sezonda keşfedilebilecek bazı şeyler var, örneğin Dr. Batiz’in deneylerine ve diğer deneklere daha derine inmek gibi. Ancak şov gerçekten ilk sezonla bitebilir. Sanırım bekleyip Netflix’in neye karar verdiğini görmemiz gerekecek.

Günceleme: 18/03/2023 17:11

Benzer Reklamlar