You 5. sezon olacak mı? You 5. sezon ne zaman çıkacak?

You sezon yenileme durumu ve simdiye kadar bildigimiz her x
You sezon yenileme durumu ve simdiye kadar bildigimiz her x

Netflix’in sevilen dizisi You 5. Sezon ne zaman başlıyor? You 5. Sezon ne zaman başlıyor? You yeni sezon tarihi belli mi? You yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon tarihi belli mi? ‘You’ dizisi Netflix’ten 5’inci ve final sezonu onayı aldı mı? gibi sorular diziseverler tarafından araştırılıyor. You 4. sezon artık tamamen ve tamamen Netflix’te. Sezon 9 Şubat 2023’te gözleme girdi ancak Netflix yeni sezon ilk kez iki maç ayırdı. İlk üç sezon aynı anda Netflix’te yayınlandı (ancak ilk sezon Lifetime’da Netflix dahil olmadan önce yayınlandı). You 4. sezon 2. bölüm, 9 Mart 2023’te Netflix’te yayınlandı ve şimdi herkes Joe Goldberg (Penn Badgley) için sıralamada yer aldı ve You 5. sezon Netflix’e ne zaman ihtiyaç duyuyor.

You 5. sezon hakkında her şeyi paylaştık. Yeni sezon hakkında daha fazla şey öğrenerek bu hikayeyi güncelleyeceğiz. En son güncelleme 14 Mart 2023 Salı günü yapıldı.

You 5. sezon yenilendi mi?

Henüz değil. Netflix, You’nun 5. sezonunu resmi olarak onaylamadı ama demek istedim, sensin. Netflix’teki en popüler dizilerden biridir. Dördüncü sezon, ikinci veya üçüncü sezon zirvelerine ulaşmış olsa da, bu hikayede hala daha çok şey var ve insanları izliyor.

Netflix’in You 5. sezon için resmi olarak yenilenmesine biraz şaşırdım, yalan söylemeyeceğim. Tipik, bir dizi galasından sonra Netflix yenilemeyi duyurana kadar yaklaşık bir veya iki ay beklememiz gerekir, ancak son zamanlarda Outer Banks ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi popüler Netflix şovu için erken yenilemeler yer alıyor. Genel olarak, yine de, bir You hayranlarıysanız panik yapmak ya da herhangi bir şeyin zamanı değil. Muhtemelen yakında yenileniyor.

You 5. sezon son sezon mu olacak?

You’nun 5. sezonunun son sezonunun olmasıyla ilgili çok fazla gevezelik oldu. Açık, bu, yaratıcı ekip olan Netflix, Sera Gamble ve Greg Berlanti’ye ve bunun bir son olup olmayacağına veya bu hikayede birkaç sezon daha olup olmayacağına bağlı.

Penn Badgley geçen gün You 5. sezonun son sezonunu bitireceğini açıkladı. Badgley’nin Indie Wire’a söyledikleri:

“Bana bir sezon daha oynamamız gerekiyormuş gibi geliyor. Bana öyle geliyor ki Joe’nun başına gelenleri gelmesi gerekiyor ve şimdi tüm bu güce ve servete sahip olmak için daha da düşmek zorunda,” dedi Badgley. “Ama tabii ki bu bana bağlı değil. Nereye misafir edilmiyor. Ama bana göre, bu konsept ve bu karakterle her zaman sorumlu olmak istenen ve bu sadece iyi giden diye devam etmesine izin verebiliriz gibi bir şey değil.

Şovun yaratıcılarının başka bir tanesi olursa, her zaman bu gelecek sezon son sezon olarak okunabileceklerini öğrenin. Ve sonra muhtemelen muhteşem bir çözüm olacak çünkü bana bu sezonun sonuna kadar üzerinde çalışılan bir şeyler varmış gibi geliyor.”

Badgley sadece başka bir sezonda oynamaya devam etmedi, aynı zamanda planın başlangıçta beş sezonluk bir yayın olduğunu ve şimdi 5. sezon sonunda da açıklandı.

Sera Gamble ayrıca New York Post’a bir plan olduğunu söyledi:

39 yaşındaki Gamble, The Post’a “Kesinlikle daha fazlası olabilir” dedi. “Bundan sonra ne olacağı konusunda bir fikrimiz var. Ancak, en baştaki umarız ve en kötüne uzunluğuz. .

Dışarıdan hücre, You 5. sezon, hikaye açısından son sezonun tüm özelliklerine sahipmiş gibi hissettiriyor, bundan biraz sonra bahsedeceğiz.

Hayranların You 5. sezon için ne kadar beklemesi gerekiyor?

Netflix, yeni sezon çıkış tarihi belli ki açıklamadı ve bu muhtemelen uzun bir zaman uzakta. Büyük yedilerin, hayranların yeni beklentileri varsayarsak (ki olacak!) Siz 5. sezon için en az bir veya iki yıl beklemek zorunda kalacaklar.

COVID-19 salgını, muhtemelen 4. sezon bu süreçte geri iten You 3. sezon geciktirdi. Bu nedenle, önceki sezonlara bir gösterge olarak görmek zor, özellikle de bunun 2. sezon için Netflix’e taşınan, büyük bir hit haline gelen ve sonraki pandemi nedeniyle raydan çıkan ve sonraki dördüncü sezonda yeni bir sezonda yönetim bir Ömür Boyu şovu düşüncelerinde. ülke. Sizden bir sezon geçirmeniz gerçekten ne kadar sürdüğüne dair bir fikir edinmek zor.

Ancak, Netflix’in genellikle You gibi büyük şovların yeni sezonlarını aynı yıl içinde yayınlamadığını düşünüyor, bu nedenle 2023’te gelmesinin bir yolu yok. Şov 2023’te çok erken yayınlandığından, yeni sezon beklentisini düşünüyoruz. 2024’te bir ara yayınlandı.

Gamble’ın ve yazarların henüz yazmamışlarsa da yakında 5. sezona başlamalarını ve bir sonraki bu yılın sonunda prodüksiyona geçmelerini bekledim. Bu durumda, yeni sezon 2024 baharının sonları veya yazı gibi dikkatli tedbirz.

You 5. sezonda Joe Goldberg için sırada ne var?

You 4. sezonun sonunda Joe, New York’a geri döndü. Geçmişinin özellikleri yayınlandı. Kate Lockwood ve yeni şirketin yanında ilgi odağında. Joe’nun durumundan memnun kalacaklarını, ancak işlerin bu şekilde kalmayacağını da bekliyorlar. Joe’yu gerçekten tanıdığımız Joe ise, başka biri takıntılı hale geldiklerinde ve tüm bu durumda olan Joe’nun seri katilimi ve takipçisi geçmişini kabul etmiş gibi görünen Kate ile çekmesi gerekiyor.

Bu hikayenin Joe için gidebileceği pek çok yönü var, ama bence New York’a geri dönüş ve Joe’nun bundan sonra ne yapacağına dair beklentilerimize göre oynamasıyla kesinlikle tam bir daire çizecek.

You 5. sezon kadrosu

Şov’un yenilenmediği için, henüz tam oyuncu listesi yazmıyor, ancak şovun 5. sezon için geri dönüş beklemesi ve ilk içinde olması gerekiyor. Penn Badgley ve Charlotte Ritchie, 5. sezonda kesinlikle Joe ve Kate olarak geri dönecekler. Bu içselleştirme şüphelerinden hiç şüphe yok.

Badgley ve Ritchie dışında, 5. sezon için kimin geri dönebileceğini söylemek zor. Badgley ve Ritchie’nin karakterleri New York City’ye yerleşirken 5. sezon için yeni bir kadro görmeyi düşünüyoruz.

Jenna Ortega, Tati Gabrielle ve eski oyuncular You 5. sezon için geri dönebilir mi?

Jenna Ortega’nın, özellikle Çarşamba günü tarihin en büyük Netflix programlarından biri haline gelmesinin ardından, Size geri dönüşü hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Ortega’nın You 4. sezon için geri gelişiminin aslında Çarşamba günü ortaya çıktığı ortaya çıktı, bu yüzden kesinlikle karakteri Ellie Alves’i geri getirmek için bazı planlar var. Çarşamba 2. sezon da üzerinde çalışılıyor, bu nedenle belki de bu Ortega’yı 5. sezon dışında tutabilir.

4. sezon sonunda Tati Gabrielle’in canlandırdığı Marienne, daha sonra hapse giren Nadia, Amy-Leigh Hickman sayesinde kaçar. Kendi adına ifade bile sonuçları veya Joe ya da onun “Zenginleri Yiyin” katili olarak yükselişi hakkında hiçbir şey açıklamadı. Yani, Joe’nun geçmişini doğrudan bilen, yaşayan hayatta olan üç kişi var.

Ancak Joe’nun ne yaptıkları bilenlerin listesi artıyor. Joe ile bir geçmişi olan Quinn ailesi Theo (Dylan Arnold), Matthew (Scott Speedman), Sherry ve Cary Conrad (Shalita Grant ve Travis Van Winkle) ve Will Bettelheim (Robin Lord Taylor) sahibidir. Ellie, Marienne ve Nadia’nın biraz okuduğu Joe’nun geçmişi 5. sezonda onu ısırmak için geri gelebilir. Umarım öyle olur!

Geçen zamana kadar Sen 5. sezon Doğum gönderilerimiz bu kadar. Şu anda en iyi Netflix dizileri sıralamasında yer alıyor. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, listeye göz atın. Sevilen dizi hakkında daha fazla haber için bizi takip etmeye devam edin.

Günceleme: 25/03/2023 18:14

Benzer Reklamlar