XO, Kitty 2. sezon olacak mı? XO, Kitty 2. sezon ne zaman çıkacak?

XO Kitty sezon olacak mı XO Kitty sezon ne zaman çıkacak
XO Kitty sezon olacak mı XO Kitty sezon ne zaman çıkacak

XO, Kitty 2. sezon olacak mı? XO, Kitty 2. sezon ne zaman çıkacak?; XO, Kitty 1. sezon 18 Mayıs’ta Netflix’te yayınlandı ve tonlarca insan yeni gençlik dizisini izlemek için izlemeye başladı. Elbette insanların ilk sezonu bitirmesi uzun sürmedi ve şimdi herkes Kitty’nin hikayesinin XO, Kitty 2. sezonda devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Potansiyel bir XO, Kitty 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi hemen aşağıda paylaştık.

XO, Kitty, popüler To All the Boys film üçlemesinin yan dizisidir. Bir Netflix orijinal filminden uyarlanan ilk Netflix orijinal dizisi olarak Netflix tarihine geçti.

New York Times’ın en çok satan yazarı Jenny Han, gösterinin arkasındaki yaratıcı dehadır. To All the Boys filmlerinden hayranların en sevdiği karakter olan Kitty Song Covey’i ve onun gerçek aşkı bulma yolculuğunu konu alıyor.

Yolculuğu onu KISS adlı uluslararası bir yatılı okulda Güney Kore’nin Seul kentine götürür. Oradayken, uzun mesafeli erkek arkadaşı Dae ile yeniden bir araya gelir ve okula giden bir grup öğrenciyle tanışır. Kitty, Dae ile yeniden bağlantı kurmayı ve merhum annesinin hayatı hakkında daha fazla şey öğrenmeyi umsa da işler Kitty’nin planladığı gibi gitmez.

XO, Kitty 1. sezon, kolayca ikinci bir sezon oluşturacak şekilde sona eriyor. Ama bir XO, Kitty 2. sezon üzerinde çalışıyor mu? İşte genç şovun kaderi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey ve çok daha fazlası!

XO, Kitty’nin kaç sezonu var?

Gençlik dizisinin yalnızca bir sezonu var ve şu anda Netflix’te izlenebiliyor. İlk sezon, her bölüm 20 ila 30 dakika aralığında olmak üzere toplam 10 bölümden oluşuyor.

XO, Kitty 2. sezon yenileme durumu

24 Mayıs itibarıyla Netflix, gençlik dizisini ikinci sezon için yenilemedi. Bu ille de şaşırtıcı değil çünkü ilk sezonun çıkışından bu yana sadece bir hafta geçti. Netflix genellikle yeni programlarını ilk sezonları yayınlandıktan hemen sonra yenilemez. Yayıncının, ilk sezonu belirli bir zaman diliminde kaç kişinin izlediğini görmek için zamana ihtiyacı olacaktır.

Tipik olarak, yayıncı, yenileme veya iptal etme konusunda bir karara varmaya yardımcı olmak için platformdaki ilk ayında bir şovu kaç kişinin izlediğine bakar. XO, Kitty’nin 1. sezonunun yayınlanmasından bu yana sadece bir hafta geçtiği için, Netflix’in kararını açıklaması için muhtemelen bir süre bekleyeceğiz.

Ancak şu sıralar gençlik dizisi için işler iyi gidiyor. XO, Kitty 1. sezonu, 18 Mayıs’taki çıkışının ardından 72.08 milyon saat izlenme almayı başardı ve İngiliz TV Listesinde 2. sırada yer aldı. Hatta 90 ülkede İlk 10’da yer aldı. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca gençlik dizisinin nasıl performans gösterdiğine dikkat etmeye devam edeceğiz.

XO, Kitty 2. sezon çekimleri ne zaman başlayabilir?

Yukarıda belirtildiği gibi, gençlik dizisi henüz yenilenmedi, bu nedenle kameralar yakın zamanda ikinci bir sezon için çekime başlamayacak. Şov yakında yenilenecek olsa bile, Han ve yazar ekibi, devam eden yazar grevi nedeniyle senaryoları yazmaya çalışamayacak. Açıkçası, ikinci sezonun senaryolarının yapım başlamadan önce yazılması gerekiyor.

Senaryo yazımı muhtemelen birkaç ay sürecek ve ardından prodüksiyon bir süre sonra başlayacak. Yani eğer XO, Kitty önümüzdeki birkaç ay içinde yenilenirse, tahminimize göre yapım 2024’e kadar başlamaz. BT.

XO, Kitty 1. sezon sonu açıklandı

Kitty gizlice erkekler yurdunda kaldığı için KISS’ten atıldıktan sonra, her şeyini toplar ve uçağa binerek Portland, Oregon’daki evine döner. Sezonda sevdiği ilgi alanlarının hiçbiriyle (Dae, Yuri ve Min Ho) bitmiyor. Aslında, sezonu bekar olarak bitiriyor.

Kitty ve Dae, o uçağa binmeden hemen önce resmen ayrılırlar. Kitty, Dae’den ayrıldıktan sonra havaalanında Yuri ile karşılaşır. Yuri’ye duygularını ifade etmek üzereyken Juliana ortaya çıkar ve sözünü keser. Bu yüzden, Yuri’ye onu bir arkadaştan daha çok sevdiğini asla söyleyemez.

Kitty uçakta koltuğuna oturduğunda yanında Min Ho’nun oturduğunu fark eder. Dae ile kendisinin ayrıldığını ve ardından Min Ho’nun bunu duygularını ifade etmek için mükemmel bir fırsat olarak gördüğünü söyler. Kitty’ye ona aşık olabileceğini söyler ama Kitty karşılık vermez.

Kitty’nin Min Ho’nun ona karşı hisleri olduğundan haberi yoktu, bu yüzden bu sürpriz oldu. Ama Min Ho duygularını itiraf ettikten sonra yaptığı hafif sırıtışa bakılırsa, ileride onu farklı bir açıdan görmeye başlayabilir.

İşte 1. sezonda olan diğer bazı şeyler:

 • Q ve Florian sonunda bir araya gelirler ancak arası pek iyi değildir. Q, Florian’ın finallerinde kopya çekmesinden hoşlanmamıştı.
 • Alex, öz ailesinin Müdür Jina Lim ve Profesör Lee olduğunu öğrenir.
 • Jina Lim ve Eve Song (Kitty’nin annesi) gençken iyi arkadaşlardı. Eve, Jina’nın hamileliğini gizlemek için Alex’e hamileyken hastanede adını kullanmasına izin verdi.
 • Jina 10. bölümde söyleyene kadar Profesör Lee’nin bir çocuğu olduğundan haberi yoktu.
 • Kitty, Dae için Güney Kore’ye gelir ama kendini bir kıza (Yuri) karşı hisler geliştirirken bulur. Kitty ilk sezonda cinselliğini etiketlemese de dizinin yaratıcısı Jenny Han, Kitty’nin biseksüel olduğunu doğruladı.
 • Yuri, Dae, Kitty, Q ve ardından annesine eşcinsel olarak çıkar. O ve Juliana da gizli bir ilişki içindeydiler. İlk sezonun sonunda birlikte olurlar.
 • Kitty ve Alex akraba değil.
 • Kitty, annesinin babasıyla tanışmadan önce Simon adında bir sevgilisi olduğunu öğrenir.

XO, Kitty 2. sezon konusu: İkinci sezon ne hakkında olabilir?

Kitty, ilk sezonun sonunda Portland’a geri dönüyor. Açıkçası, sonsuza kadar Portland’da kalamaz ve sonunda Güney Kore, Seul’e geri döner. Unutma, Yuri annesini arar ve 1. sezon finalinde Kitty’yi okuldan atmaması gerektiğini söyler. Yuri ve annesi nihayet iyi anlaştıklarına göre, Jina’nın kızının gözüne girmek için her şeyi yapacağına eminim. Yani, büyük olasılıkla Kitty’nin okulun bir sonraki dönemi için KISS’e döndüğünü göreceğiz.

Ama Juliana geri döndüğüne göre Kitty, Yuri ile nasıl yüzleşecek? Yuri’ye nasıl hissettiğini asla söylemedi, bu yüzden Yuri ve Juliana’nın birbirinin delisi olmasını izlemek onun için kesinlikle zor olacak. Kitty sonunda Yuri’ye ondan hoşlandığını söyleyecek mi? Yuri’nin de Kitty’ye karşı hisleri olabilir mi? Peki ya Dae? Dae, Kitty’nin ilk aşkı ve Kitty şu anda Yuri ile daha çok ilgilense de Dae’yi tamamen unuttuğundan şüpheliyim. Dae’nin hala Kitty ile birlikte olmak istediği açık, bu yüzden belki ikinci sezonda onu geri kazanmaya çalışacak.

Kitty artık Min Ho’nun ona karşı hisleri olduğunu biliyor. Sonunda ona aşık olacak ve onunla bir ilişki başlatacak mı? Min Ho, Dae’nin en yakın arkadaşlarından biri olduğu için bu gerçekleşirse kesinlikle dram olacaktır. Güven kırıldığı için Q ve Florian’ın ilişkilerinde de çözmesi gereken bazı şeyler vardır.

Artık Alex’in öz ailesinin kimliği ortaya çıktığına göre, ikinci sezon Jina, Profesör Lee, Alex ve Yuri arasındaki dinamikleri de keşfedebilir. Belki diğer karakterlerin geçmiş hikayeleri hakkında da daha fazla şey öğrenebiliriz. İkinci sezonda keşfedilecek çok şey var. Netflix’in yeşil ışık yakması gerekiyor.

XO, Kitty 2. sezon kadrosu: İkinci sezonda kimler olabilir?

Dizi henüz yenilenmediği için resmi bir oyuncu listesi yayınlanmadı. Ancak potansiyel bir ikinci sezonda kimin geri dönebileceğine dair bir fikrimiz var.

Açıkçası, Anna Cathcart, gösteri onunla ilgili olduğu için Kitty Song Covey rolünü yeniden canlandıracak. Aslında, 1. sezondaki oyuncu kadrosunun hemen hemen tamamı büyük olasılıkla ikinci sezon için geri dönecekti.

İşte XO, Kitty 2. sezonda geri dönebileceğine inandığımız kişiler:

 • Anna Cathcart Kitty Song Covey olarak
 • Dae olarak Choi Min-young
 • Anthony Keyvan Q olarak
 • Gia Kim Yuri olarak
 • Min Ho olarak Sang Heon Lee
 • Peter Thurnwald Alex olarak
 • Regan Aliyah Juliana olarak
 • Yunjin Kim Jina olarak
 • Michael K. Lee Profesör Lee olarak
 • Jocelyn Shelfo Madison olarak
 • Théo Augier Bonaventure Florian olarak
 • Lee Sung-wook Bay Kim rolünde (Dae’nin babası)
 • Lee Hyung-chul, Bay Han rolünde (Yuri’nin babası)
 • Güneşli Ah Mihee olarak
 • Eunice olarak Ryu Han-bi
 • John Corbett Dan Covey olarak
 • Sarayu Mavi Trina olarak

XO, Kitty 2. sezon bölüm sayısı: Kaç bölüm olabilir?

İlk sezon 10 bölüm olduğu için tahminimiz ikinci sezonda da aynı miktarda olacak. Netflix şovlarına genellikle her sezon için aynı sayıda bölüm verilir. Bazen bölüm sayısı artabilir veya azalabilir, ancak bu genellikle olmaz. Ayrıca bölümler muhtemelen ilk sezondaki gibi 20-30 dakika aralığında olacaktır.

XO, Kitty 2. sezon TV-14 olarak derecelendirilebilir mi?

Evet, ilk sezon aynı yaş derecelendirmesine sahip olduğundan, olası bir ikinci sezon TV-14 olarak derecelendirilebilir. Netflix’in sezonlar geçtikçe yaş derecelendirmelerinin değiştiğini göstermesi sık rastlanan bir durum değildir.

Kitty’nin yenileme durumu olan XO ile ilgili yeni güncellemeler için bu alanı kontrol ettiğinizden emin olun!

📩 27/05/2023 09:05