Volkswagen Crafter, Servis ve Okul yollarda

Volkswagen Crafter Servis ve Okul yollarda
Volkswagen Crafter Servis ve Okul yollarda

Volkswagen Ticari Araç’ın, yolcu taşımacılığında en önemli modellerinden biri olan Crafter’ın Servis ve Okul versiyonları, üst düzey güvenlik ve konfor donanımlarıyla sınıfında fark yaratıyor. Crafter Servis 1 milyon 900 bin TL, Crafter Okul ise 1 milyon 970 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

1949 yılından bu yana, ürettiği her modeliyle ticaretin her alanında yer alan Volkswagen Ticari Araç’ın, yolcu taşımacılığında en önemli modellerinden biri olan Crafter’ın Servis ve Okul versiyonları, üst düzey güvenlik ve konfor donanımlarıyla sınıfında fark yaratıyor. Volkswagen Crafter Servis ve Okul modelleri, yüksek performanslı ve yakıt tasarruflu motorunun yanı sıra, uzun süreli yolculuklarda maksimum konfor sağlayan koltukları, yükseklik ayarlı emniyet kemerleri ve en son teknoloji güvenlik sistemleriyle dikkat çekiyor.

Crafter Servis 1 milyon 900 bin TL, Crafter Okul ise 1 milyon 970 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Her iki versiyonda 16+1 ve 19+1 koltuk seçeneği bulunuyor.

Sınıfında tek: 8 ileri otomatik vites seçeneği

Sınıfında yalnızca Volkswagen Crafter tarafından sunulan 8 ileri tam otomatik tork konvertörlü vites seçeneği, yumuşak ve sarsıntısız vites geçişleri ile hem yakıt tüketimini azaltıyor hem de hızlı ivmelenme sağlıyor.

Güçlü TDI motoru

Volkswagen Crafter için ticari hayatın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış olan, dayanıklı ve uzun ömürlü motoru, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve yüksek çekiş gücü ile öne çıkıyor. 2.0 TDI çift turbolu dizel motor, 163 PS güç ve 410 Nm tork üretiyor.

📩 18/09/2023 13:09