Raylı sistem duraklarında okumaya teşvikBüyükşehir Belediyesi eğitim faaliyetleri kapsamında yürütülen ”Gülen Yüzler” projesine katılan öğrenciler, tranvay ve duraklarda kitap okuyarak vatandaşları okumaya teşvik ediyor.

Gülen Yüzler Mithatpaşa Sorumlusu Oğuz Alkan, kitap okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla böyle bir uygulama yaptıklarını söyledi.
Son yıllarda kitap okumu adına güzel faaliyetlerin yapıldığını belirten Oğuz Alkan, ”Kitap okuma, artık boş zamanları dolduran bir hobi faaliyeti olmaktan çıkıp insanların kendilerine özel kitap okuma zamanları ayırdığı bir noktaya geldi. Gülen Yüzler projesiyle bizler kendi tesislerimizde öğrencilerimizle birlikte kitap okuma saatleri düzenliyoruz. Kitap okuma saatlerinde öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve yardımcı personelimizle birlikte kitap okuyoruz” dedi.
Gülen Yüzler Mithatpaşa Şubesi öğrencilerinden Müge Avcı da, projeyle kazandıkları kitap okuma alışkanlığını ailelerine de aktardıklarını dile getirerek, bu durumun aile içi iletişimi güçlendirdiğini bildirdi.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.