Ankarada Trenin Çarptığı Yaşlı Adamın Ayağı KoptuAnkarada Trenin Çarptığı Yaşlı Adamın Ayağı Koptu
Ankara’da rayların karşı tarafına geçmeye çalışırken trenin çarptığı yaşlı adamın ayağı koptu.
Kaza, Etimesgut Güvercinlik Tren İstasyonu’nda gece saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, YHT’nin tamir işlerini yapan bakım treni, rayların karşısına geçmeye çalışan Sami Başpınar (80)’a çarptı. Çarpmanın etkisiyle Başpınar rayların kenarına savrulurken, tren ile rayların arasında kalan ayağı bilek kısmından koptu. Makinistin haber vermesi üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine geldi.

Sağlık ekipleri Başpınar’ın kopan bilek kısmını poşetle bağladı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Başpınar ve bilek kısmından kopan ayağı ambulansa taşındı. Sağlık ekipleri, bir süre çevrede kopan ayağın parçasının olup olmadığını araştırdı. Ağır yaralı yaşlı adam, daha sonra hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan, Başpınar’ın kopan ayağından çıkan ve rayların kenarında duran ayakkabısı da dikkat çekti. Kazanın ardından makinistin polis merkezinde ifadesine başvuruldu. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ankarada Trenin carptigi Yasli Adamin Ayagi Koptu

Reklamlar1 Comment

  1. Sevgili dayıcım, Herkese mutlaka bir iyiliği dokunan herkesin işini görmeye ve yardım etmeye çalışan dayıcım,Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Ben seni hiç unutmayacğım

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.