Başkent’te Opera Köprüsü Bakım Onarım Nedeniyle Bugün 22.00 da Trafiğe KapatılacakBaşkent’te Opera Köprüsü Bakım Onarım Nedeniyle Bugün 22.00 da Trafiğe Kapatılacak
Başkent’te Opera Köprüsü (Ekrem Barlas Köprüsü) üzerinde yapılacak bakım-onarım çalışması nedeniyle, köprünün TCDD Gar-Dikimevi istikameti bugün saat 22.00’dan, 15 Temmuz Pazartesi saat 06.00’a kadar taşıt trafiğine kapatılacak.

Havaların ısınması, okulların kapanması ve tatilin gelmesi ile birlikte trafik yoğunluğunun azaldığı Başkent Ankara’daki yol bakım onarım çalışmalarına da hız veren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, köprülerdeki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda hafta sonu Opera Köprüsü’nde bakım onarım çalışması yapacak olan ekipler, sadece TCDD Gar-Dikimevi istikametinin taşıt trafiğine kapatılacağını kaydederek, sürücülerin alternatif güzergahlardan ulaşımlarını sağlayabileceklerini açıkladı.

TCDD Gar’dan Dikimevi istikametine gidecek sürücülerin, Gar kavşağından sola Cumhuriyet Caddesi’ne dönüp, İstanbul Caddesi ve Adnan Saygun Caddesi’ni takip etmeleri, TCDD Gar’dan Sıhhiye istikametine gidecek sürücülerin mevcut güzergahı takip etmeleri gerektiği bildirildi.

Baskent’te Opera Koprusu Bakim Onarim Nedeniyle Bugun 22.00 da Trafige Kapatilacak

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.